İpler

Strings

0 kişi izlemiş. | 4 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

İpler
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.7 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (192 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Hebalon İmparatoru dramatik bir ölümle hayatını kaybedince tahta oğlu Hal Tara gelir. Hal Tara'ya kalan ilk miras ise babasının ölümünün intikamını almaktır.

Babasının düşmanları, Zeritler, tarafından öldürüldüğüne inandırılan Hal Tara köle kılığına girer ve çocukluk arkadaşı savaşçı Erito ile büyük bir yolculuğa çıkar. Bu amansız yolculukta kendilerini bekleyen macera Hal Tara'nın kendisini tanımasını sağlar. Savaşla dostluğu, sevgiyle nefreti ve yaşamla ölümü öğrenecektir.

Danimarkalı yönetmen Anders Ronnow Klarlund'ın İpler'inin en büyük özelliği, bugüne kadar çekilmiş ilk uzun metrajlı kukla filmi olması.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • konu olarak müthiş bir yapım bu yapımın anlamı çok şeyler ifade ediyor eğer ciddi anlamda izlenirse insanlığa büyük ders çıkartır

  • Farklılığı tatmak bu filmle mümkün, kuklaları komedi dışı gördüğüm ilk film, ayrıca kuklaların insanı heyecanlandırması şaşırtıcı :)7...

  • Sevgiyle bağlanmamışsan,nefretle düğümlenmişsindir...Kuklaların tüm ipleri,yukarıya doğru uzanır ve aslında hepsi orda birbirine bağlıdır.Hepimiz birbirimize bağlıyız...Savaşmanın anlamsızlığı,sevginin gücü,ve herkesin aslında eşit olduğunu çok güzel vurgulanmış...Ve bide böyle bir fantastik dille anlatılmış,tabiki hikaye çok klişe ama verdiği mesajlar ve üst düzey yaratıcılıkla herkesin beğenmeyeceği kaliteli bir film olmuş.

  • filmi bugün izledim neden daha önce izlemedim diye kendi kendime sordum....10/8

  • arkadaslar bence hiç te güzel değildi. bizim battal gazinin kuklaya dönüşmüş hali idi. bizim battal gazi bundan daha iyi diğer arkadaslar nasıl begenmiş şaşırdım herhalde kuklaların krallığı ilgi çekici olmuş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Seslendirenler ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle İpler filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve İpler filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir