Jaws

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Jaws
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.2 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (462 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Amity adası denizden gelen bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Denizin keyfini çıkarmakta olan insanlara birşey saldırmakta ve vahşice öldürmektedir. Bu durum büyük geliri turizmden olan ada halkını etkiler. Dev bir beyaz köpekbalığı olduğu anlaşılan tehlikeyi uzak tutmak için gösterdikleri bütün çabalar faydasız kalınca Şerif Brody, yakın dostları Hooper ve Quint'i de alarak köpekbalığı ile savaşa girer.

Steven Spielberg tarafından yönetilen film, 1976 yılında en iyi müzik, kurgu ve ses dallarında Oscar almış, en iyi film dalında da adaylıkla yetinmişti. Jaws - Jaws

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • mükemmel bir film...zamanına göre teknik açıdan kusursuz...bu günkü filmlerden bile daha çok geryiyor insanı...spilber olağaüstü bir iş çıkartmış...son 10 dakksı ise 1 sanie sizi yerinizde oturtmuyor...oyunculuk muazzam...kesinlikle izlenmeli bence ben 10 verdim...

  • döneminde yapılmış çok iyi bir film...

  • Bu filmi 1981de Kızltoprak Kent sinemasının balkonunda seyretmiştim. O zaman 10 yaşındaydım. Yüzme takınmındaydım ve bırakın denize girmeyi havuzda bile antreman yapmaya korkar olmuştum.Şerif Brody huzur içinde uyu.

  • ilgililere duyurulur haftaya cuma cnbc-e de saat 10 da

  • henüz ilkokul 1 deydim,ertesi gün okula gidememiştim.sabaha kadar annem başımda "evladım balıklar denizde yaşar bizim eve gelemez" desede gözlerimi pörtledip sabahı sabah etmiştimm.bu yüzden unutulmazımdır bu film.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Jaws filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Jaws filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir