John Woo's Once a Thief

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

John Woo's Once a Thief
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.3 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (14 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Li Ann Tsei, Mac Ramsey ve Victor Mansfield Hong Konglu bir mega suç şebekesi olan Tang ailesinin tepesindeki babalarının emrindeki müthiş ölümcül katillerdir. Aslında evlatlık olan Li Ann ve Mac birbirlerine aşıktır. Oysa baba, Li Ann'ın geleceğini öz oğlu Victor'la birlikte görmektedir.

Aşıklar, ailenin sıkı bir şekilde korunan değerli bir şeyini çalarak kendi yollarına gitmek isterler. İşler beklendiği gitmez, Li Ann kaçmayı başarırken Mac yakalanır. Ama çete üyelerine değil, polise. Poliste Mac'e ikinci bir şans verilir: polisin "kendine has" yöntemlerle çalışan karanlık bir bürosunun hizmetine girecek ya da bir saatten fazla yaşama şansı bulunmayan Hong Kong sokaklarına salınacaktır.

Once a Thief, aksiyon filmleri ustası John Woo'nun 1990'daki aynı isimli (Zong heng si hai olarak da bilinen) ve Chow Yun-Fat'lı filminin, yıllar sonra Batı dünyasına göç ettikten sonra TV için dizileştirdiği bir nevi uyarlamasının ürünü. Pilot film olarak üretilen eser, 6 yıl önce esinlendiği filmle arasında taşıdığı benzerliklerle olduğu kadar barındırdığı yeniliklerle de ilgi çekici. Victor rolündeki Nicholas Lea'yı X-Files hayranları, Ajan Krycek rolüyle de hatırlayacaklardır.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • aslında bu film bir diz bir ara showda gösteriliyordu türkçe ismi " gizli görev" di süperdir. komedi aksiyon. döne döne bu diziyi arıyorum arjivim için ama malesef yok. imkanınız varsa seyredin derim

  • john woo dan, kötü bir film çıkması mümkün mü ki :)))

  • John Woodan harika bir film. izlemeyenlere tavsiye tam bir aksiyon fırtınası

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle John Woo's Once a Thief filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve John Woo's Once a Thief filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir