Kanıt

Proof

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Kanıt
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.9 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (504 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

27. yaşına adım adım yaklaşan Catherine'in bütün hayatı babasının yanıbaşında ve onun gölgesinde geçmiştir. Delilikle dahilik arasında gidip gelen profesör babası Robert'la yıllardır ayrılmamış olan genç kadının hayatı uzaktaki kız kardeşi Claire'in gelişiyle değişir.

Bir yandan buyurgan tavırlarıyla başa çıkmaya çalıştığı ablası, diğer yandan kendisine olan ilgisini her fırsatta dile getiren babasının öğrencisi Hal… Çevresindeki insanların arasında köprü olmaya çalışan Catherine'in hiç mi kendisi için endişesi yoktur? Babasının dehasının ve deliliğinin ne kadarı kalıtsal olabilir ki? Kanıt - Proof

S.T.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • sırf Anthony Hopkins oynadığı için izledim ama umduğumu bulamadım..oyuncu kadrosu güzel fakat film gerçekten sıkıcıydı.

  • Bence gayet güzel bi psikolojik/dram filmiydi neden bu kadar az puan almış aslında çokta şaşırtıcı değil bi çok insan oyuncu kadrosuna bakıp izlemişdir bu filmi ama puana bakınca istedikleri gibi çıkmadı sanırım!!!

  • güzel bi senaryo iyi oyunculuk, izlenmeli!!!

  • Yoğun bir tahkikata mahkum olan sayısal güncesiyle zayıf bir sonu hazırlıksız yakalayan,steril bir söngüyü teselli eden diyalektik çilesiylede muğlak bir istifhamın yükümlülüğüne girmiş depresif bir vecibe...

  • hoş bi film, zaman geçirmek için izlenebilir.ama akıl oyunlarıyla mukayese bile kabul etmez bana göre...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Kanıt filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Kanıt filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir