Kaplanlar Timi

Les brigades du Tigre

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Kaplanlar Timi
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 0.0 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (0 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Kaplanlar Timi ile aynı adı taşıyan ve 1970'ler ile 80'lerde gösterilen Fransız televizyon dizisinin sinema uyarlaması aslında. Adını, Georges Clemenceau'nın başını alıp gitmiş suçlarla mücadele etmek için 1912 Paris'inde kurduğu Uçan Ekip'ten almıştı. Bu ilk motorize ekipler, lakabı "Kaplan" olan Clemenceau nedeniyle, halk arasında "Kaplan Tugayları" olarak tanındı. Ciddi biçimde eğitilmiş otomobilli ilk polis birimleri arasında yer aldılar. Film, pek çok gerçek tarihi olay ve karaktere de değiniyor. Örneğin, Rusya Borçları, Üçlü Antant, modern profil çıkarma ve suçla savaşma tekniklerinin doğuşu, parmak izi mukayesesi, Paris Emniyeti ile Clemenceau'nun Tugayları arasındaki rekabet, Sosyalizm ile Anarşist Hareket'in doğuşu gibi...

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • film yirmibeş milyon euro bütçeyle çekilmiştir. son asteriks filminde galyalı kahramanı canlandırıan, fransız sineması'nın popüler ismi clovis cornillac'a "truva", " beethoven'ı anlamak" gibi filmlerle kendine geniş bir hayran kitlesi yaratan diane kruger eşlik etmiştir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Kaplanlar Timi filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Kaplanlar Timi filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir