Kara Büyü

Needle

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Kara Büyü
15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
Şiddet / Korku içerir
 • IMDB Puanı : -
 • Filmin Puanı : 8.1 /10  - filmin yorumlarını oku
 • Filmi Oyla :
   (11 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Bir Katil Saint Mary Koleji öğrencilerini doğaüstü güçleri olan 18.yüzyıl bir iğne makinesi ile tehdit etmeye başlar..

GaleriYorumlar
 • Venom ve iskelet anahtar filmlerindeki gibi vodoo büyüsü tema edinerek bi gerilim filmi oluşturulmuş.Diğerleri çok daha iyiydi tabi,korku içeren sahnelerde vardı.Bu film gerilim gizem ve ilginç cinayetler barındırıyor.Eski bir büyü makinesi ni ele geçiren gizemli bir arkadaşımız çevresindekileri bu yolla tek tek öldürmeye başlıyor.Filmin asıl adı iğne evet ama büyü diye çevrilerek daha dikkat çekmesi amaçlanmış sanki.Büyü gibi konulara ilgi duyarız malum :) ayrıca filmin konusunu özetler bir başlık içermiş.Yüksek beklenti içine girilmeden izlenilmesi tavsiyemdir.Bence güzel..

 • Güzel bir film olacağı kanaatindeyim tabi bizde yapılsa yine mi Dini içerikli bir film diye burun kıvırılırdı.. Büyü İslamı,Hristyanlığı ve Yahudiliği içine alıp orda da sınırlı kalmayıp en eski Kızıl dereli kabilelerine kadar giden inkar edilemeyecek bir gerçektir.. En revaşta olanlar Yahudiler tabiki... Mumyadır,Zombidir,Hayalettir,yaratıktır bu tarz hayali filmler yerine bu tür gerçek olayları kapsayan filmlerin artması çok daha iyi olacaktır..

 • Bu Haftasonu kesin gitmeyi düşünüyorum fragramı ilgimi çekti bakalım bi nasılmış :)

 • Aylar önce bu filmin varlığından haberdardım. Lakin pek umursamadım ve bir kenara attığım filmler arasına itildi ister istemez. Şimdi ise vizyona gireceğini görünce tekrar gündeme geldi doğal olarak. Birkaç gün öncesine kadar filmin Türkçe ismi \' İĞNE \' ydi. Şimdi \' KARA BÜYÜ \' olmuş. Enteresan bir durum. Orjinali de İĞNE zannediyorum ki. Her neyse çok fazla takılmamak gerekiyor bunlara. Şöyle bir filmi ele alacak olursak şayet az önce izlemiş biri olarak sıcağı sıcağına yorumlarımı paylaşmak istedim. Mistik senaryolar oldum olası ilgi alanıma girmiş ve büyük keyif alarak izlediğim filmleri bünyesinde barındıran bir türdür. Mistik bir tür yok tabi ki fakat ben öyle nitelendirmek istedim. Genel olarak yorumlamam gerekirse iyi bir yapımdı. Özellikle ölüm sahnelerinde oldukça başarılı buldum. Sanki oyunculuklar biraz sönük kalmış gibi geldi bana. Sıkılmadan izlettiriyor kendisini. Film süresince KATİL KİM.? sorusuna cevap aramak zaten ister istemez filmi izlenilir kılan bir unsurdur. Tam da bu noktada kafaları allak bullak eden bir senaryo ile karşı karşıya kaldım. Tam biri üzerinde yoğunlaşıyordum ki birden bire safdışı kaldı. Hadi bu değilmiş ozaman kesin şudur diyordum ki tamamen alakasız biri çıkıverdi katil. Aslında alakasız dediğime bakmayın. Fazlasıyla alakalıydı ancak şüpheliler listeninin en altında bile değildi. Bu anlamda şaşırtıcı bir final yaptığı için ayrıca olumlu bir etki bıraktı bende... Bunalmadan ve offf biran önce bitse artık gibi olumsuz düşüncelere sebebiyet vermeyen izlenilebilirliği yüksek bir filmdir bana göre. Tavsiye edederim arkadaşlar. 10 üzerinden 7 dir benim puanım..

 • sıradan bir intikam filmi kara büyü ile harmanlanıp seyircilere sunuluyor. farklı hiç birşey yok aslında. bunları kimin yaptığı tahmin etmekte oldukça kolay. bi gizemi falan kalmıyor yani. pek sarmadı beni. öyle can sıkıntısı zamanlarda izlenecek türden bir film. 10/5

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Kara Büyü filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Kara Büyü filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir