Karanlıklar Ülkesi: Lycanların Yükselişi

Underworld: Rise of the Lycans

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Karanlıklar Ülkesi: Lycanların Yükselişi
18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
Şiddet / Korku içerir
 • IMDB Puanı : -
 • Filmin Puanı : 7.7 /10  - filmin yorumlarını oku
 • Filmi Oyla :
   (423 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

"Karanlıklar Ülkesi: Lycan'ların Yükselişi" güçlü ve ölümsüz iki ırk arasında patlak veren asırlık kan davasını konu alıyor.

Karanlıklar Ülkesi destanının üçüncü bölümü geçmişe gidip Ölüm Tacirleri olarak bilinen aristokrat Vampirler ile yırtıcı bir kurt adam türü olan barbar Lycan'lar arasındaki çatışmanın kökenine iniyor.

Daha önceki iki filmden daha fazla ölçüde hayret verici BYG ve olağanüstü yaratık efektleri içeren "Karanlıklar Ülkesi: Lycan'ların Yükselişi" hit serinin en kayda değer sırlarından bazılarına açıklık getiriyor.

Serinin en iyisi olduğu söyleniyor. Karanlıklar Ülkesi: Lycanların Yükselişi - Underworld: Rise of the Lycans

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
 • Serinin en iyi filmi bence.Seriyi baştan izleyecekler için aslında sıralama şu şekilde olmalı.İlk olarak Lycanların yükselişini sonra 1. ve 2. yi izlemek gerek.Çünkü zaman olarak Lycanların yükselişi bütün herşeyin başlangıcını konu alıyor.Seri harikaydı.Çok büyük bir etki bırakmıyor ancak izlerken haz duyuyor insan.Seriyi merak edenler hiç tereddüt etmeden izlesinler.

 • Vampirler ile Kurt Adamlar arasındaki savaşın neden başladığını anlatan iyi bir film ortaya çıkmış.Lucian ile Viktor arasındaki husumetin nedeni bu yapımda ortaya çıkıyor.Kanaatimce Underworld un ilk filminden iyi olmayan ama Underworld Evolution dan da iyi olan bir çalışma var karşımızda.Sonuç olarak ben bu yapıma 10 puan üzerinden 8 puan veriyorum.Eğer kurt adam-vampir filmlerini seviyorsanız Underworld serisinin (Underworld-Underworld:Evolution-Underworld:Rise of the Lycans) filmlerini sizlere tavsiye edebilirim.

 • bunu izleyeceğine direk ikincisini izle çünkü film tam başladığı yerde bitiyor.

 • ilk 2 serisi lkadar olmasada sadece gelişme kısmı olarak genele sadık kalınmış bir film olmuş. sadece soru işaretlerini gidermek için yapılmış o açıdan iyi ama aksiyon olarak seriden uzak kalmış bir yapım olmuş. 4. film gündemde bakalım gerçekleşecek mi? 10/4

 • Serinin yönetmeni ve başrol oyuncularını bu bölümde göremiyoruz. Zaten ilk iki filme göre farklı bir hava yaratılmak istenmiş. İnsanı en çok heyecanlandıran "özgürlük" duygusu burada "kurtadamda olsak bizde özgür yaşamayı hakediyoruz" havası ile izliyoruz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Karanlıklar Ülkesi: Lycanların Yükselişi filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Karanlıklar Ülkesi: Lycanların Yükselişi filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir