Karşı Daire

The Other Side of the StreetO Outro Lado da Rua

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Karşı Daire
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 5.4 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (67 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Tek başına bir hayat süren Regina, günlerini komşularını gözetleyerek geçirmektedir. Komşunun karısını öldürmesinin baş tanığı olarak polise ihbarda bulunur. İncelemeler sonucunda bunun cinayet olmadığı anlaşılır. Fakat Regina bu olayın peşini bırakmaz ve emekli yargıcı yakın takibine alır. İlerleyen yaşları ve önyargıları birbirlerinden etkilenmelirini engellemeyecektir...

Bol ödüllü filmin yönetmeni Marcos Bernstein 'a göre bu ne yaşlılığı anlatan, ne de bilinmeyen bir ölümün sorumlusunu bulmayan çalışan bir film. İzledikten sonra, salondan çıkanların aklında kalmasını istediği tek bir şey var: Korkularımız ve endişelerimizin arasında biryerlerde sevginin olduğu ve onu bulmanın mümkün olabileceği... Karşı Daire - Outro Lado da Rua, O

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Arşivime yeni ekledim filmi ve az önce izlemeyi bitirdim...İlk farkettiğim şey, gerilimle uzak veya yakından alakası yok filmin.Sanırım tek farkeden de ben değilimdir :)))DVD'nin kartoneti üzerinde şu şekilde bir not geçilmiş "Hitchcock yaşasaydı gurur duyardı - Harvey Karten" Hitchcock ne diye gurur duymalı filmden onu da anlayamadım açıkçası :)))Senaryosu fena sayılmaz bence filmin.Oyunculardan yana da bir şikayetim olmadı ki, fazla yok zaten.Sevimli bir film olarak yer edindi benim hafızamda.Zaten yönetmen de onu amaçlamış.Bu durumda yönetmenin amacına ulaştığını söylemek mümkün...Fakat bir film olarak benim çok tarzım sayılmaz.Ancak çok da sıkıldım dersem yalan olur hani :)))

  • kesinlikle bir gerilim filmi değil. fakat regina'nınyalnızlığı çok dokunaklı işlenmiş. oyunculuk çok başarılı. 6/10

  • bilmiyorum insanlar izledikleri filmdn ne beklerler! eğlence mi? zamn öldürmek için bir neden olarakmı görürler yada bi filmi! bir çok neden vardır ama bu filmi izlerken eğlence nedenini unutmalısınız! bu da asla filmin kötü olduğnu göstermez. filmde kadının yalnızlığı çok iyi analtılmış bnce. ve can sıkıntısındn yaptığı işler çok güzel gösterilmiş. kadın kesinlikle bi meraklı karakter izlenimi bırakmadı bnm üstümde.sadece yalnızlığın dostluğundn sıkılıp kendini saçma sapan işlerer adayan bi tip oluşturdu gözümde. yönetmen büyük bi cesaret örneği gösterip filmin başrolinde 2 yaşlı insan kullanmış.belki iki gencin yaşam kesitlerini senaryoda biraz oynayarak çekseydi hitchcock babamızın filmine şimdiki çabuk popularite mantığıyla rakip olabilirdi. gerçi şu haliylede ciddi bi rakip bnce... neyse çok tutuldum amaaa filmin son sahnesi çok güzeldi.. dürbünü gönderip telefondan özür dilemesi ve adamın onu pencereden izlemesi..

  • Ben bu filkmden gitmeden önce, Brezilya'dan gelen filmler her zaman başarılıdır öngörüsüyle ço şey bekliyordum. Ancak, tamamen hayal kırıklığına uğradım. Hitckock, ünlü filminin yeni bir versiyonu gibi başlıyor ama senaryo sonradan çok değişiyor. Yanlız şu bir gerçek, o filmle kabil kıyas olmayı bırakın vasatı geçemeyecek kadar sıkıcı ve kötü film. Saygılar.

  • Umduğumu bulduğumu söyleyemem pek. İçinde daha fazla olay geçen bir film diye bekliyordum. Konuşmalar çok değil, zaten kadro da geniş değil. Bir filme gitmek için konuyu ayrıntılı bir şekilde okuyup da mı gitmek gerek buna karar vermiş değilim. Çok fazla ilgi edinmeyi sevmiyorum. Bu durumda da süprizlere açık olmak gerek tabi :) Ayrıca fil için gerilim deniliyor. Ama öyle değil kesinlikle! Bir çeşit hesaplaşma diyelim ki o da değil. Bir insanınn yaşamından bir kesit gibi görüyorum sadece. Bir türe de oturtamıyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Karşı Daire filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Karşı Daire filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir