Kıyamet Öyküleri

Southland Tales

0 kişi izlemiş. | 2 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Kıyamet Öyküleri
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 5.5 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (117 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

2005 yılında Texas'ın yarısının ortadan kaybolmasına neden olan nükleer saldırının 3 yıl sonrasında Amerika, hükümetin insanların hayatlarının her bir kısmı üzerinde kontrol sağladığı (onların yararı için!) sanal bir polis devleti haline gelmiştir.

Bu arada Alman bir firma deniz suyundan enerji sağlamanın bir formülünü bulur fakat hem halk hem de özel girişimler, projenin benzin stoklarını tüketmiş olan Amerika'ya tanıtılmasını engellemekte başarısızdırlar.

Karşılarındaki tek güç ise Batı Yakası'nı mesken tutmuş ve federal hükümeti ortadan kaldırmaya karalı Marxist bir yeraltı gruptur. Tüm bu kaotik yapının ortasında temelde üç karakter üzerinden giden hikaye devam eder.

"Bu, dünyanın sonuna dair bir komedidir" (Richard Kelly)

Kıyamet Öyküleri - Southland Tales

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • s.william scott doğrudan 10.Film çok güzeldi bence.

  • ilk başlarda ilginç bir girişi vardı filmin.dünyalar savaşı yada kurtuluş günü gibi bir film olacağını düşündüm.ancak film ilerledikçe tadı kaçtı.inad olsun diye sonuna kadar izledim ama hiçbişey anlamadım habire bir hareket ancak bir mantık ve konu yok hareketlerde.

  • arkadaşlar benim anlamadığım bir konu bir filmi izlemek için sadece oyuncu kadrosuna bakmamalısınız filmin türüne ve konusu da önemlidir yorumlardan görüyorum ki çoğu kişi oyuncu kadrosuna göre gitmiş ve yönetmenin önceki filmlerini izlememiş. yönetmenin tasarısı hep bu yönde psşkolojik, komedi mizacı taşıyan öğeleri kendi çıkmazlığında anlatıyor. bu açıdan bakıldığında film güzel ama süresi konusunda bende şikayetçi olabilirim. donnie darko da ki gibi daha kısa tutabilridi.

  • ya benim İQ seviyem bu filme yetmedi yada bu film hiç 1şi anlatmio.. bilmiorum acı çektim şahsen..

  • filmi izledim ve gercekten bitmesini çok istediğim ender filmlerden birisi oldu filmi sırf "Rock" var diye izledim ama pişman oldum 2.30 saat bağlanacak bir film değil

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Kıyamet Öyküleri filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Kıyamet Öyküleri filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir