Kod Adı: JCVD

JCVD

0 kişi izlemiş. | 2 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Kod Adı: JCVD
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.4 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (116 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Vergi problemleri olan ve kızının vekaleti için karısına karşı bir savaş veren aksiyon filmlerinin ünlü yıldızı, zor günler geçiriyordur. Hatta Steven Seagal ondan bir filmdeki rolünü çalar...

Jean-Claude Van Damme , bulunduğu ortamdaki zor durumdan uzaklaşmak için, Amerika'dan anavatanına, huzur ve sukunet bulmak için gider.

JCVD filmi, 4 dakikalık tek bir çekimle yapılan ve dur duraksız süren dövüş sahnesi de izleyebileceğiniz, başka bir sahnesinde duygu yüklü anlar da yaşayabileceğiniz bir film.

Kod Adı: JCVD - JCVD

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Bence hepiniz bu filme "film" gözüyle bakıyorsunuz bence bu film başlangıç bitmek durumuna gelen vandamme yi hayranları karşısına dramatik bir film işleyerek gerçekleri perçinlemişler yıllardır ne sıkıntı çektiğini hayranları okuyor ama bir türlü beklenen tepki yi göztermiyor bence bu filmi hayranlarından özür dilemek için yapmış ve 8 yıldır ne sıkıntılar çektiğini filmle hayranlarına aktarmış bu yapımı bir film olarak değilde çay ocağında derdini anlatmaya çalışan bir arkadaşınız dinliyormuş gibi bakarsanız daha iyi olur bence . ben vandamme hayranı olarak vandamme nin neden basit projelerde bulunduğunu anladığımı düşünüyorum umarım sizde düşünürsünüz ve eleştirel zekaylda değilde ruhunuzla yorum yaparsınız umarım iyi günler..

  • van damme benim için hala 1 numara

  • Ben kendisini açıkçası çok seven birisi olarak Biyografisini, kendisinin bu duruma geliş sürecinin bir sinema diliyle yansıtılmasını beklerken saçma bir banka soygunu senaryosu üzerine yazılmış bir film gördüm.Filmden akılda kalan sadece Monolog sahnesi benim için; keşke ama keşke tüm film o Monolog sahnenin senarize edilmiş hali olsaydı.En iyi filmi diyenlere, Çöl Kaplanı-Lejyoner i bir daha izlemelerini tavsiye ediyorum.6/10Dipnot: Kendisinin 2. sınıf filmlerde oynadığını vs. belirtirken, aklıma Sınav gelmedi değil hani :)

  • Burada yorum yapan arkadaşlar neye göre yorum yapıyor anlamış değilim ya hayatlarında hiç van damme film izlememişler yada sadece televizyonda film izlemişler,çok samimi söylüyorum bu kadar kötü bir van damme filmi olamazdı,filmide orjinal hiç birşey yok ne aksiyon ne oyunculuk bomboş film ya nerde o eski van damme filmleri...............

  • açıkcası izlemeye çekiniyorum.son izlediğim filmini hatırlıyorum da,20 sene önce birgün bu adamın filmini sıkılıp ileri alacan deselerdi inanmazdım(The Shepherd).bu adam uyuşturucudan beynini yemiş. ne yapmaya çalıştığını birtürlü anlamış değilim.2000 den sonra çevirdiği bütün filmler beşpara etmez.bukadarkötüfilmlerinasılkabul ediyor,para için artık film yapıyor gibi geldibana.bencekendineihanetediyor.SylvesterStalloneve arnoldonunyaşındaykenefsane idi.bence bunun yaşlada alakasıyok.erken havluattıyazık.benhalaeskifilmleriniizlemeyi yeğeyliyorum.sonumudumtoparlarsabelki2009dayapacağıUniversalSoldierIII:A New Beginning olabilir.yoksaböylerezilolmayadevamedecek gibi....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Kod Adı: JCVD filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Kod Adı: JCVD filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir