Komplo

The Score

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Komplo
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.9 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (513 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Nick Wells'in iki yaşamı vardır, bir yandan Montreal'da NYC isimli caz kulübünü işletirken diğer yandan profesyonel bir hırsızdır. Fakat artık hayatını riske atmaktansa, sevgilisiyle evlenip sadece kulübüne yoğunlaşmak istemektedir. Kısa süre sonra eski dostu ve yasadışı işlerindeki finans ortağı Max, Nick'in reddedemeyeceği bir teklifle çıkagelir: Tarihi ve paha biçilmez bir Fransız asası ülkeye yasadışı yollardan sokulurken ele geçirilmiştir ve Fransa'ya iade edilene dek Montreal gümrük deposunda son derece sıkı güvenlik önlemleriyle korunmaktadır.

Şimdi Nick, Max'ın içerdeki adamı olan genç, yetenekli ve agresif hırsız Jackie Teller ile iş birliği yaparak eşsiz parçayı ele geçirmek ve tüm finansal problemlerinden bir anda kurtulmak istemektedir. Geriye tek bir soru kalır: Birbirlerine nasıl güvenecekler ?

Komplo - Score, The

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Hoş ve sürükleyici bir yapım.İzlerken "usual suspects" filmini bile anımsatan sahneleri var ama çok da abartılmamalı.

  • yani edward norton robert de niro...ve en güzel konulardan biri olan hırsızlık...bu filmin kötü olma olasılığı ne kadar sizce..10/9

  • Filmi sırf e.norton oynuyor diye izledim ve iyiki de izlemişim,oyunculuğuna bir kez daha hayran kaldım.Bir oyuncu ancak o kadar iyi otistik taklidi yapabilir.

  • Film, vasatın üstünde. Marlon Brandonun son filmiydi yanılmıyorsam. Ed Norton, De Niroyu da Brandoyu da alt ediyor ve filmin yıldızı oluveriyor. İlk filmi Primal Feardeki performansına benzer bir performans sergilemiş, ki ilk filminde Richard Gerei alt etmişti Norton. Edin performansı ve De Nironun hatrı için izlenebilir. Senaryodaki süprizler-oyunculuklar filmi kurtarıyor olsa da ortada ahım şahım bir film yok.

  • bu flime 10 puan vermemin sebebi edward ın inanılmaz performansıde niroya diyecek bişey yok her zamanki gibi ağır takılmış de niroyu tanıyanlar bilenler için şaşırtıcı bir de niro değil ondan dolayı edward ön plandasaygılar

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Komplo filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Komplo filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir