Köstebek

Tinker Tailor Soldier Spy

0 kişi izlemiş. | 12 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Köstebek
7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
13 yaş altı izleyici kitlesi aile eşliğinde izleyebilir
Şiddet / Korku içerir
 • IMDB Puanı : 7.1 / 10
 • Filmin Puanı : 6.9 /10  - filmin yorumlarını oku
 • Filmi Oyla :
   (10 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Gary Oldman, Tom Hardy, Colin Firth, Mark Strong gibi güçlü bir kadroya sahip olan film, ünlü polisiye yazarı John Le Carre'nin aynı isimli romanından uyarlandı. Soğuk savaş sonrası İngiliz istihbarat örgütü içinde yaşanan bir köstebek avını anlatacak olan film; örgütün iç çatışmalarını, hesaplaşmalarını, müthiş entrikaları, devletler arası değiş-tokuşları, üstte ve altta var olan ilişkileri, stratejileri gözler önüne serecek.

GaleriYorumlar
 • bir heyecan yok filimde baştan sona. gayet basit bir film. hatta bazıları ne olduğunu anlamayacak bile (benim gibi).

 • ajanlar, görevler şantajlar. ünlü oyuncular ama klasik ingiliz sineması.. uykusuz iken izlemeyin kesin uyursunuz çünkü..

 • Gir kanımayla tanıdığımız yönetmen Tomas Alfredson gereksiz uzun sekanslar, yavaş hatta oldukça sıkıcı bir anlatım tarzı yakalamış. Olaylar 70lerde geçsede 70'lerin anlatım tarzında bir ajan filmi seğretmek bugünün izleyicileri için hiçbirşey ifade etmiyor niyazikki.

 • Bazı kesimler tarafından yılın en iyi filmleri listesine girmiş ama izleyen çoğu kişinin böyle düşünmeyeceğine eminim.

 • Eski moda casusluk filmi gibi duruyor değil mi? Maalesef değil. Sakin kafayla ve dikkatlice izlememe rağmen hiç bir şey anlamadım. Neyi anlatıyor derseniz bu soruya verecek bir cevabım yok maalesef. Yapılabilecek en merhametli yorum amaçsız olacaktır sanırım. Bunun yanında ölümcül dozda sıkıcı. Bana göre tek güzel tarafı İstanbul'un tanıtımını yapıyor olması. Ezcümle böyle bir kadroya yazık olmuş. Tavsiye etmiyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Köstebek filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Köstebek filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir