Küçük Kıyamet

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Küçük Kıyamet
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.6 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (1622 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

İstanbul'da sıklıkla meydana gelen sarsıntılar, annesini depremde kaybeden Bilge için katlanılmaz hale gelmiştir. Olması beklenen büyük depremin de korkusunu sürekli üzerinde hisseden Bilge, artık bu şehirde daha fazla yaşayamayacağına karar verir.

Yeğenlerini de yanlarına alarak ufak bir güney kasabasına taşınan aile, burada da hiç beklemedikleri olaylarla karşılaşır. Başlarına gelen son derece esrarengiz olaylar, kaçtıkları korkuları ile onları, burada da yüzleşmek zorunda bırakacaktır.

Taylan Kardeşler, bu filmin alışılagelmiş felaket filmlerinin dışında bir film olacağını ve amaçlarının filmi karakterler üzerinden işlemek değil, insanın doğa karşısındaki acizliğini göstermek olduğunu belirtiyorlar.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • güzel hazırlanmış bir gerilim filmi. türleri arasında öne çıkıyor

  • fena bir gerilim olmamış...izlerken gerildiğimi hatırlıorum...gece biraz gerilmek için izlenebilir...10/6...

  • film tam bi gerçek hayat böle şeyler oluyo kader dedikleri şeyi yansıtmışlar kısacası sadece filmde takıldığım soru işaretleri bırakan bi filmdiii sanki devamı olucakta sorulara 2. filmde cevap verilcek gibi gelmiştiii

  • normalde sivasta yaşıyorum fakat bunu istanbulda izlemiştim. bence başarılı bir film. kader peşinizi asla bırakmaz mesajı verilmiş. kısacası olmuş yani!

  • Filimi genel anlamda değerlendirdiğinizde bazı konuların havada kaldığı kanısına ulaşabilirsiniz ama bu filim neden izlenmeli dediğinizde İlker Aksumun müthiş oyunculuğu ki fazla konuşmaması , rolündeki karekterinin vermiş olduğu ağırlık ve ona özenle seçilmiş olan replikler bence gerçek anlamda türk sinamasının şu sıralarda yetiştirmiş olduğu en büyük değer olarak gördüğüm ilkerin daha fazla yapımda yer almasını cani gönülden istiyorum.bu filim sadece ilker için bile izlenmeli...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Küçük Kıyamet filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Küçük Kıyamet filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir