Kumarbaz

The Gambler

0 kişi izlemiş. | 14 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Kumarbaz
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.8 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (24 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Dostoyevsky, vijdansız yayıncısı Stellovsky'ye borçludur, bir ay içinde son kitabını bitirmek zorundadır aksi halde gelecekteki tüm eserlerinin yayın hakkını elden kaçıracaktır. Beş kuruşsuz ve naif Anna'yı işe alarak kitabını bitirmekte yardımcı olmasını ister.

Anna'nın işi, onu kendi kendini keşfettiği bir yolculuğa çıkaracaktır. Dostoyevsky'nin hayalgücünün güttüğü yolda serbest kalacak olan kendi erotizmiyle yüzleşir. Dostoyevsky ona hayatın sırlarını öğretirken Anna, tüm bir yaşama yayılmış serüveni deneyimler.

Yazar, Stellovsky'ye söz verdiği tarihe yaklaştıkça, kurtuluşunun gerçek anahtarını Anna'nın taşıdığı giderek netlik kazanır.

Dostoyevsky'nin romanından uyarlanan Kumarbaz, aynı zamanda rus yazarın yaratmış olduğu hayali Rouletenberg dünyası minvalinde kendi hayatındaki olaylara açıkça göndermelerde bulunan usta bir yapım. Gerçek zevk ve hazzın, rulet tekerinin dönüşünde gizli olduğu bir dünya.

Kumarbaz - Gambler, The

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • ıdare eder rastlarsanız ızleyın

  • yazarı yeter desem oyunculara ve yönetmene ayıp etmiş olurum.güzel değil çok güzel.

  • dostoyevski'nin hayatını anlatan çok güzel ve çok etkileyici bi film.236 sayfalık romanını okumuştum ve duygulanmıştım hatta gözlerim bi dolmuştu.tabii filmi izlerkende öyle olmuştu.romanın çok kolay bulursunuz ama filmini bulmak gerçekten çok zor!

  • dostoyevskinin hayatının bir bölümünü kumarbaz adlı romanından esinlenerek anlatıyor film.romanı defalarca okudum. çok etkileyiciydi...nerden bulunur , nerden alınır , bulunmayan önemli bir film..gerçi burası türkiye unutmuşum..

  • dostoyevsky'nin hayati...güzel filmdi..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Kumarbaz filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Kumarbaz filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir