Küp

Cube

1 kişi izlemiş. | 3 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Küp
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.0 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (870 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Farklı meslek gruplarından olan ve farklı beceri ve zaaflara sahip bir grup insan, kendilerini küplerden oluşan garip bir mekanda hapsedilmiş bulur. Sebebini anlayamadıkları bu durumdan kurtulmak için, ruhlarını saran şüphe, edişe ve korkuyu bir kenara iterek işbirliği yapmaları gerekecektir.

Küçük bir çekim ekibi ve düşük bir bütçeyle gerçekleştirilmiş olan yapım, tam anlamıyla klosstrofobik bir deneyim yaşatıyor izleyicisine... Küp - Cube

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Klostrofobisi olanlar izlemesin:) Fılmın senaryosu oyle ahım şahım bişi diil ama en azından heyecanı evamlı ayakta tutuyor "bu odada ne olacak acaba" dıyorsunuz her odada.Araya sıstemı ve dunyayı sorgulatmak amaclı felsefe falan da yerlesırmısler.Amakeske bu kübü kımın ne amacla kurduğu gıbı sorulara cvp da verılseydı.Kımbılır belkı de bu gızemdır ızleyenlerı ceken...

  • Bildiğim kadarıyla 100 bin dolara çekilmiş fakat 100 milyon dolarlık gerilim filmlerine taş çıkartacak derecede başarılı bir yapım.

  • farklı kurgusuyla sizi meraklandırıcak bi film...

  • Güzeldi bence :)bunun serileride var zaten kup 1 kup 2 ve kup 0

  • Eğer bir gerilim filminden beklentiniz, günümüzde çekilen örneklerinin bize sunduklarından daha fazla değilse "küp" size beklenti standardınızı artırma şansı tanıyor.Zira sistemi eleştiren replikler, kırılması gereken kodlar ve çok açık olmasa da mesaj içerikli, keyifli sonuyla klişelerle pek dost olmayan bir film. Hatta filmin gelişim sürecinde kendini ele veren tek klişenin, 1997 yapımı olması sebebiyle bu filmle çıkmış olabileceğini düşünüyorum.İzleyin.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Küp filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Küp filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir