Kuşatma Altında Aşk

0 kişi izlemiş. | 18 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Kuşatma Altında Aşk
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 4.4 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (92 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

İstanbul'un Osmanlılar tarafından alınmasından hemen önceki günlerde, ateşli bir aşk yaşayıp evlenen Yorgo ve Anna'nın hikayesi.

Anna, Bizans imparatoru başnazırı Notarasın kızıdır. Yorgo ise annesi Frenk, babası Rum, kendisi ise Katolikliği seçmiş bir gençtir. Fatih Sultan Mehmet'in mahiyetindeyken, padişaha Rumca ve Latince öğreten ve kuşatmadan önce Konstantiopolis'e kaçan Yorgo, Anna ile evlenebilmek için Ortodoks olur.

Kameraman Erdal Kahraman'a ve sanat yönetmeni Annie G. Pertan'a bir kaç kez ödül kazandıran film, kimilerince övülürken, kimilerince tam da bu alanlarda pek kuvvetli bulunmadı. Bir döneme, Türk sinemasında alışılmadık bir gözle bakmasıyla dikkat çekici.

Kuşatma Altında Aşk - Kuşatma Altında Aşk

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • izlediğim en kötü filmlerden biriydi..

  • bence sedece erotik yerleri güzeldi

  • Bu filmi sinematurkte izleme imkanım oldu.ama izlemeseydim keşke dedim kendikendime.Çünkü senaryo çok kötü oyunculuklarda en az, senaryo kadar kötü.filmin müzikleri güzel sayılır ama çok gereksiz kullanmışlar. bazı yerlerde müzikten diyalogları duyamıyorusunuz.hikaye bir katolikle ortodoksun aşk hikayesi ama oyuncuların hepsi türk.yani kısacası izlenmeye değmez bir film.

  • ilginç bir film özelliklede bizanstan bize bakış ama oyuncular açısından açıkçası pek etkilenmedim tamamlanamadn bitmiş hissi verdi nese türk filmleri içinde değişik bi yer ettği kesin

  • İşlenmeyen bir konunun bu filmde işlenmesi güzel ve olaya bizanslılar gözünden tarafsız gözle bakılması da hoş olmuş .Ancak nadir savaş sahnelerindeki amatörlük, oyuncuların yeteneksizliği (1-2 oyuncu hariç)filmi bozan faktörler olmuş.Fikir olraka ve düşünce olrak güzel ama uygulanış açısından başarısız bir film olmuş.6/10

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Kuşatma Altında Aşk filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Kuşatma Altında Aşk filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir