Kusursuz Cinayet

A Perfect Murder

0 kişi izlemiş. | 4 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Kusursuz Cinayet
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.8 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (288 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Zengin sanayici Steven Taylor'un herşeyi vardır ama en çok ihtiyaç duyduğu iki şey aşk ve karısının sadakatidir. New York finans dünyasında büyük başarı kazanan Taylor, karısı Emily Bradford Taylor'ın en değerli kazancı olduğunu düşünmektedir. Ancak Taylor, kontrollü tavrı yüzünden, karısını ne kadar çok sevdiğini, hatta ona ihtiyaç duyduğunu bir türlü söyleyemez.Oysa Emily, Steven'ın yanında taşıdığı güzel kadın rolünden daha fazlasını istemektedir.

Zarif ve çarpıcı Emily, Birleşmiş Milletler'in Amerikan Büyükelçiliği ne yardım eder, tercümanlık yapar. Bir yandan da, Steven'ın gösteremediği ilgiyi bulduğu yetenekli fakat tutunamamış sanatçı David Shaw ile duygusal ilişki içindedir. David ve Emily, ilişkilerini David'in Brooklyn deki stüdyosunda aylarca gizlice sürdürürler. David sonunda Emily'nin kocasından ayrılacağını, birlikte yeni bir hayata başlayacaklarını düşünmektedir.

Ancak kısa bir süre sonra, Steven, karısının uzak ve soğuk tutumunun sebebini öğrenir ve bu bilgi, onu karmaşık, ölümcül bir planın, mükemmel bir cinayetin tasarlayıcısı haline getirir. Bu planın sebeplerinden biri kıskançlık olabilir. Emily'nin sahip olduğu yüklü miktardaki tahvil ise belki sebeplerden bir diğeridir.

Sebep ne olursa olsun, mükemmel cinayet planının gerçekleşmesi de tıpkı mükemmel bir aşk gibi imkansızdır, oyun başladıktan sonra Steven beklenmedik oyuncularla karşılaşacaktır.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Kabul etmek gerekir ki film kesinlikle sürükleyici, 2 saate yakın zamanın nasıl geçtiği anlaşılmıyor bile, keza Michael Douglasa böylesi gizemli gerilim filmleri çok yakışıyor...Ama finalini çok yavan buldum, sonlarda bazı bölümler filmin geneline yakışmamış, sanki film sonlara doğru irtifa kaybetmeye başlıyor gibiydi...Eğer görkemli,gerçekten etkileyici,sağlam bir final yapsalarmış çok daha iyi puan alabilirmiş, ama şu haliyle benden alacağı en yüksek puan 7,0 olurimdb puanı bence filmin gerçek değerini çok iyi yansıtmış.

  • alfred hitchcock un cinayet var filmini izleyin geçin bunu anahtar konusunuda anlamadıysanız orda anlarsınız cinayet vardan uyarlama bi film.

  • güzel sıkmadan kendini izlettiren bir film michael douglas zaten tam bu filmlerin adamı gwyneth zaten hiç bir şey yapmasa bile görsel bir şölen film geriyor ama finali daha sağlam olabilirmişizlenir eğlendirir.

  • Film gerçekten de insanı geriyor ve oyunculuklar da çok güzel. Ama benim anlamadığım nokta anahtar tekrar borunun altına nasıl geldi? O kısmı anlayanlar varsa bi zahmet burda açıklarsa iyi olur...

  • aLfred hitckok un da boyLe bir fiLmi wardi sanirim ondan uyarLamisLar.. gweynet paLtrow dan hosLanmiyorum ama bu fiLmde gercekten guzeL oynamis....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Kusursuz Cinayet filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Kusursuz Cinayet filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir