Kusursuz Fırtına

The Perfect Storm

0 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Kusursuz Fırtına
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.7 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (432 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

"1991 Sonbaharında, Andrea Gill adlı tekne Gloucester - Massachusets'ten demir aldı ve Kuzey Atlantik'teki balık avlamaya elverişli sulara doğru yelken açtı. Yolculuğun başlamasından iki hafta sonra, tarihte daha önce hiç görülmemiş birşey oldu..."

Bu girizgah, ne tür bir filmle karşı karşıya olduğumuzu açıklamaya yetse gerek...Gerçek bir olaydan hareketle çekilen Kusursuz Fırtına'yı izleyecekseniz, muhakkak sinemada izleyin! Çünkü filmin başaktörü, binbir çeşit özel efektle gayet inandırıcı kılınmış olan bir doğa olayı - ve size sunulan görselliğin tadını ne DVD ne de video CD beyazperdedeki kadar etkili bir biçimde aktarabilir.

İnsanla tabiat arasındaki mücadeleyi (özellikle sonlara doğru) çok etkili bir üslupla aktaran filmin kahramanlarını aşina olduğumuz isimler canlandırıyor: "Kaptan Billy Tyne" rolündeki George Clooney bunların en popüleri. İlk Indiana Jones filminden tanıdığımız Karen Allen, maceraya bu kez denizde devam ediyor. Mark Wahlberg ise, halen çekimleri süren Maymunlar Gezegeni'nin yıldızı... Kusursuz Fırtına - Perfect Storm, The

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Film ilk izlendiğinde fena gelmiyor ama pek ekstra‚kendine has özelliği olan bir yapım da değil.Görsel efektleri ben şahsen çok etkileyici bulmadım‚stüdyoda çekildiğini belli eden sahnelerle sağdan soldan sürekli sular gelip gidiyor‚arada bir kaç romantik sahne‚bunlardan ibaret bir yapım.Tabii ki kötü bir film diyemem ama bence " bugün izle‚ yarın unut " değerinde filmlerden...

  • Güzel ve Kaliteli...

  • etkileyici bişeyler arayanlar aradıklarını burada bulamazlar

  • gorseL efektLer rahatsizLik weriyor... fiLme yedirememisLer....

  • soluk almadan izleyeceğiniz bir yapım,öyle sahneler war ki gerçekçiliğiyle sizi içine çekecek...izlemeye değer...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Kusursuz Fırtına filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Kusursuz Fırtına filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir