Letters to the President

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Letters to the President
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 0.0 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (0 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Kalabalık bir topluluğun izdiham görüntüleriyle açılan "Letters to the President," merkezine İran halkının devletten yardım istemek için Cumhurbaşkanı'na hitaben yazdığı mektupları yerleştiriyor.

Yazdıkları mektupları zaman zaman elden zaman zaman posta yolu ile Ahmadinejad'a ulaştırılmaya çalışan çaresiz vatandaşların uğraşlarını gözler önüne seren film, gönderilen milyonlarca mektubun %70'inin cevaplandığının altını çiziyor.

Sadece bu mektupları yanıtlamak için kurulan bir devlet dairesini ziyaret eden Lom'un çalışanlarla yaptığı konuşmalar, bu dairede görev yapanların gelen mektupları okuyarak ihtiyacı olanlara para yardımı yapılıp, yapılmayacağına karar verdiklerini kanıtlıyor.

Letters to the President - Letters to the President

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • hande hanım sizinle tartışmak istemem ama böyle adamlara ihtiyacımız var. amerikaya deseydi ki: tamam nükleer enerji kullanmayacam, petrolleride size akıtacam işte ozaman çok popüler biri olurdu. ama demedi nükleer enerji kullanan, kendi uçağını yapan, kendi otomobilini yapan bir gerici olmayı tercih etti... amerikan doları maaşlı aydınlarımız tabiki bu adamı pek sevmez... filmde ister övsünler ister yersinler iranla bizim dostluğumuz bin yıldan uzun diğerleri ile son savaşımız biteli 100 sene olmadı.

  • arkadaslar nesı yuksek adamın ya yerın dıbıne soksalar az bıle bence

  • oldukca ses getirecek gibi ..

  • ahmedinejada bayılıyorum kimsenin kafa tutamadığı amerikaya kafa tutuyo izindeyiz keşke bizde senin gibi davransak

  • 1.50 boyun da bir adam ama dünyaya kafa tutuyor.inşallah onu yeren bir belgesel değildir zaten yüceltmeye gerek yok yeterince yukarılarda.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Letters to the President filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Letters to the President filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir