Lola

Monella

0 kişi izlemiş. | 285 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Lola
  • IMDB Puanı : 5.2 / 10
  • Filmin Puanı : 6.5 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (82 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Lola hayatdolu genç ve güzel bir kızdır. Yörenin fırıncısının oğlu Maseto ile nişanlanmıştır. Bazı konularda tutucu olan Maseto sevgilisinin düğün akşamına kadar bakire kalmasını istemektedir. Lola'nın sevişme isteklerine direnir. Lola annesinin aşığı Andre'ye ilgi duymaktan alamaz kendini. Andre yıllarını denizlerde geçirmiş tecrübeli bir erkektir. Lola Andre ile ilgili fanteziler kurmaya ve onun Maseto'dan çok daha iyi bir sevgili olacağını düşünmeye başlar.

Lola - Frivolous Lola

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Bu hoş filmin adını "Monella" olarak biliyorum. Çünkü Tinto brass'ın Lola adlı bir filmi yok. Ayrıca film 1998 değil 1997 yapımı.

  • İnsana hoş duygular veren bir film. Tinto brass filminde başlarken ve biterken orkestra şefi olarak gözüküyor. Tinto brass sinyor popo ünvanını hakediyor gene. Engüzel popoları nasıl seçtiğini, yerlere bozuk para atıp kadınları sadece etekle eğilip alırken seçtiğini biliyormusunuz.

  • Günümüz İtalyan sinemasının en popüler yönetmenlerinden olan Tinto Brass 26 Mart 1933'te Venedik'te doğdu. Hukuk öğrenimi gördü. Okulu bitirince Paris'e göç etti. Sinemayla yakından ilgileniyordu. Dünyanın en geniş kapsamlı, en saygın sinemateklerinden biri olan Cinemateque Française'de arşivci olarak çalıştı45 yaşındayken çırılçıplak soyunan Stefania Sandrelli'nin hem iyi bir oyuncu, hem hâlâ güzel olduğunu gözler önüne seren La chiave (Anahtar) filmini çekti. Bu filmden sonra "Sinyor Popo" ünvanını aldı.Tutucular, dinciler tarafından "dinsiz bir anarşist" olarak tanımlanan Tinto Brass'ın yaşı çoktan kemale erdi ama bildiği, benimsediği yoldan şaşmıyor yine de. Cinselliğin tutkuyla altını çizdiği filmler yapmayı sürdürüyor. Üstad kendisine "erotizmin ustası" ünvanı lâyık buluyor.

  • Bu film tek kelimeyle sahane fakat vcd sini bir türlü bulamadım birisi nerede olduğunu söylerse çok sevineceğim

  • film çok hoş olmuş. baya bi etkilendim ben.tinto hayranlarına öneririm vcd si çıkmış .

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Lola filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Lola filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir