Long Weekend

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Long Weekend
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.6 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (18 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Genç bir çift Avustralya'nın doğal imkanlarını kullanarak, doğanın ıssız bir köşesinde çadır tatili yapmaya karar verir ve cipleriyle yola çıkarlar.

Denizin ve ormanın hemen yanında, insanların çok uzağında huzur dolu bir tatile başlarlar. Fakat bu tatil esnasında huzurlarına gösterdikleri özeni doğaya göstermemek konusunda ısrarcı davranırlar.

Yolda bir geyiği öldürmeleri yetmezmiş gibi, sigaralarıyla ormanın bir köşesini yakarlar, çeşitli hayvanlara zarar vererek yıkıcı yönlerini göstermeye devam ederler.

Fakat aniden beklenmedik bir gelişme olur. Doğa sanki işbirliği etmişcesine genç çiftten intikam almaya karar verir. Yeni savaşta tüm ağaçlar ve hayvanlar genç çifti yok etmek üzere anlaşmış gibidir.

Synapse tarafından basılan DVD sayesinde yeniden keşfedilen bir 70'ler klasiği. Doğa ve uygar insan arasındaki çatışmaya farklı bir yaklaşım getirmesi, çevreci alt metni ve atmsofer konusundaki başarısı filmi özel bir yere koyuyor.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • en sevdiğim aile filmlerinden biri , gerçekten beğendim 10/10

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Long Weekend filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Long Weekend filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir