Lunacy

S

0 kişi izlemiş. | 1 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Lunacy
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 5.4 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (15 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Svankmajer burada Edgar Allan Poe ve Marquis de Sade gibi iki devin küçük öykülerini kendi malzemesine katıyor, ve o dev kaşığını uzun uzun karıştırarak etkileyici bir film koyuyor önümüze. Kolay yenilir yutulur, hemen sindirilir unutulur bir film değil bu. Svankmajer'in uçuş takımlarında yıpranma yok belli ki. Sade, stop motion ve etin kesiştiği yerde duruyor bu film.

Tim Burton'dan Quay Kardeşler'e kadar pek çok sanatçıyı etkileyen yaşlı Svankmajer, yaşına rağmen davasından sapmadan, ödün vermeden üretmeye, ve animasyonumsu filmlerini örmeye devam ediyor. Vizyonda karşılaşmayı beklemediğimiz ama yine de umduğumuz Šílení (Lunacy) karşımıza doğal olarak festivalde çıktı. Lunacy -Lunacy

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Hıristiyanlığı (dini) tiye alan başarılı bir dönem filmi. Zamanın toplumunun delilere bakış açsını sert bir şekilde eleştirirken toplumun yargılarının bazen ne denli saçma olduğunu hatırlatan, dinin tezatlıklarını insanın gözüne sokan bir film.Bence dünyayı anlamak için izlenmesi gereken bir film.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Lunacy filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Lunacy filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir