Manhattan Murder Mystery

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Manhattan Murder Mystery
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.7 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (28 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Orta yaş krizinin buhranları ile boğuşan Lipton çifti, sürekli olarak birbirleri ile didişmektedirler. New York'un sıradan ailelerinden biri gibi sürdürdükleri yaşamları, ev, iş ve arkadaşları arasında sürüp gitmektedir.

Alt katlarına taşınan yaşlı bir çiftle tanışmalarının üzerinden bir hafta geçmeden yaşlı kadının ölmesi, Carol'da bir türlü engel olamadığı paronayaların gelişmesine neden olur. Yaşlı adamın şüpheli bulduğu davranışlarından tedirgin olan Carol, Sherlock Holmes misali dedektifliğe soyunur. Larry'nin, bu konuyu fazla abarttığı konusundaki uyarılarının hiçbirini dinlemeyerek delil peşinde koşan ikili, kendilerini tam bir cinayet komedisinin ortasında bulurlar.

Woody Allen'ın kendine has üslubu ile harmanlayıp, en baş aktrislerinden biri olan Diane Keaton'la başrolü paylaştığı bu eğlenceli cinayet komedisi, Woody Allen klasiklerinden keyif alanların kaçırmaması gereken bir çalışma!

Manhattan Murder Mystery - Manhattan Murder Mystery

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Woody Allen yine kendine has üslubuyla döktürüyor...İnanılmaz replikler,Hitchcock pastijleryle dolu inanılmaz bir senaryo,oyunculuklar ve tabii ki Woody Allenın hemen hemen diğer tüm filmlerindeki stabil hayatın dışına çıkmamak uğruna girdiği nevrotik tripler...Allen müthiş bir sinema dahisi...

  • Komedi ve gizemin altyapısındaki mizahla harika bir şekilde harmanlanan Woody Allen işi.Vaktinizi gerçekten değerli kılıyor..Diane Keaton ve Woody Allen

  • Akıcı, komik, ve gerlim yüklü bir Woody Allen harikası...

  • Mükemmel..Tam bir woody allen kalsiği...izlediğim en güzel filmlerden..diane keaton bir harika..woody allen ve onun nevrotik kişiliği öylesine..filmi 3 kere izledim..her seferinde filmin başından sonuna kadar kendimi gülerken-kimi zaman hınzırca, kimi zamansa kahkahalarla-buldum:)müzilkler de harika...kesinlikle izlenmesi gereken bir klasik..

  • gerçek bir dedektiflik,polisiye film parodisi izlemek istiyorsanız ilk tercihiniz olmalı.inanılmaz derecede zeki,komik ve sanatsal bir film(sonundaki lady from shangai ile otobüs sahnesindeki vertigo göndermesi!!)zaman zaman heyecandan zaman zaman da gülmeden duramicaksınız.bi woody klasiği...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Manhattan Murder Mystery filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Manhattan Murder Mystery filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir