Michel Vaillant

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Michel Vaillant
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.4 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (36 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Gözüpek bir yarış pilotu olan Michel Vaillant, tüm dünyadaki pistlerin yenilmez şampiyonudur. Kendisinin ve Vaillante Ekürisi isimli ekibinin başarıları, hayranlık olduğu kadar, rakiplerinde kıskançlık da uyandırmaktadır.

Leader ekibinin menajeri olan Ruth Wong, meşhur bir pilot olan babası Leader'ın intikamından başka bir şeyi düşünmeyen ve cazibesini amacına ulaşmak için sinsice kullanan bir kadındır. Vaillant ekibini yoketmek için hayal edilebilecek herşeyi deneyecektir.

Ve yarış başlamak üzere! Michel, 10 numaralı mavi Vaillante'ın direksiyonunda, dişlerini sıkmış startın verilmesini bekliyor. Hemen yanında 8 numaralı Vaillante'da oturan arkadaşı, Amerikalı meşhur pilot Steve Warson'dan başkası değil. Mans 24 Saat'in gridinde bekleşen yarış arabalarında heyecan dorukta! Kahramanlarımızın hemen önünde, görgüsüzce gelişkin kırmızı iki arabanın içinde Leader ekibinden iki pilot göze çarpıyor: kazanmak için her yolu denemeye kararlı olan Bob Cramer ve Dan Hawkins!

Michel Valiant, aynı isimli Fransız çizgi romanından uyarlanıyor. Kahraman pilotun maceraları çeşitli dönemlerde, Türkiye dahil, dünyanın sayısız ülkesinde on yıllardır yayınlanıyor. Çizgi roman uyarlamalarının bu altın çağında, efsane pilot da yerini alıyor.

Michel Vaillant - Michel Vaillant

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Normalde Luc Bessonun yaptığı filmler iyi olur ama bu film o kadar da iyiydi diyemem hatta vasat bile sayılır. Hani vardır ya haftasonları televizyonda zaman geçirmeniz için verilen filmler işte bu tam öyle bir film ! Çok boş vaktiniz varsa izleyebilirsiniz...

  • Allah aşkına fransızlar otomobiller ve yarış üzerine filmler yapmasınlar (taxi serisi hariç).Bu işi bilmiyorlar ve anlamıyorlar.Kesinlikle hayatımda izlediğim en kötü 10 filmden birisiydi. 10/3

  • Açılış mükemmel,adına sanına yaraşır bir şekilde başlayan film harika sahneleri,müthiş yarış görüntüleriyle devam ediyor.

  • LUC BESSONUN İÇİNDE OLDUĞU FİLMLER HARİKA...

  • otomobil yarışlarını sevdiğim için göz atacağım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Michel Vaillant filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Michel Vaillant filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir