Mistik Olay

The Happening

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Mistik Olay
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.6 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (652 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

The Happening, doğal afetlerin arttığı bir coğrafyayı ve dünyanın sonunun yaklaştığını hissettiren bir zamanı, bir aile üzerinden anlatıyor.

Mistik Olay- The Happening

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Bu filmi sinemada izledim ve gerçekten bu filme verdiğim paraya acıdım.Filmdeki bence en mistik olay böyle bir filmin çekilmiş olmasıdır

  • bunu uzatmanın manası yok filmde bize sadece doğa ile ilgili mesajlar vermiş bizi nelerin beklediğini anlatıyor. belki böle birşey olmayacak ama buna paralel şeyler olacak.Doğaya karşı saygılı olalım.

  • M. Night Shyamalan 6. Histen sonra tamamen çökmüş durumda. O filmi M. Night Shyamalanın yaptığından dahi şüpheliyim artık. O film nerde, o filmden sonra yapıkları nerde. İşaretler, köy, Sudaki Kız ve şimdide Happening. Belki biraz İşaretler vasatı aşmıştır içlerinde ama diğerleri için vasatı aştıklarını söylemek mümkün değil. Happeninge gelince. Film gayet ilgi çekici ve heyecanlandırıcı bir şekilde başlıyor. Hissettirdiği tedirginlik dıugusu başarılı ama bir yerden sonra bir yenilik yok. Bir yere bağlanamıyor bir türlü ve filmlerde en sevmediğim bir şekilde bitiyor. Hiçbir yere bağlanmadan film sona eriyor. Bence başka film seçin kendinize.

  • Sonunda belirsizlik olduğu için herkes olumsuz bakıyor filme ancak aldanmayın.Bir film sadece finali ile değil insanı sorgulatmasıyla da iyi olabilir.Bu filmde sorguluyoruz.Bu açıdan başarılı bir film.

  • Sanki oturmuşlar da uzun uzun düşünmüşler acaba ne kadar saçma ve gereksiz bir film yapabiliriz diye..Sakın izlemek gibi bir hataya düşmeyin, nereyse sinemadan, film izlemekten soğuycaktım 1/10

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Mistik Olay filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Mistik Olay filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir