Mistik Olay

The Happening

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Mistik Olay
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.6 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (652 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

The Happening, doğal afetlerin arttığı bir coğrafyayı ve dünyanın sonunun yaklaştığını hissettiren bir zamanı, bir aile üzerinden anlatıyor.

Mistik Olay- The Happening

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Biraz sıkıcıydı vakit öldürmek için izleyebiliceğiniz bir film...

  • bu film olmamış... bu yönetmenin kalitesine yakışmamış. the sixth sense, unbreakable, the village gibi film çekmiş bir yönetmen bu kadar düşmemeli. filmin konusu fena değil ama ne oyunculuklar iyi, ne de anlatılış biçimi. kesinlikle filmleri boş değil, yani düşündükçe vermek istediği mesajları kavrayabiliyorsunuz, fakat bu filmde gözüme o kadar hata battı ki kendimi bir türlü filme veremedim. sürekli yapmacık oyunculuklar, yapmacık olaylar ve klasik sahnelerle karşılaştım. ayrıca önceki yorumlardaki yönetmenin tarz değiştirme işine de biraz katılıyorum, yine de bekleyip göreceğiz. 6.5/10

  • Bazıları sadece görmek istediğini görürmüş.

  • Bizim öncelikle anlamamız gereken; filmlerde ilk ölenlerin karakter olarak alınmadığı. :) Biraz kafayı zorlamak lazım. Tabi ki anlatılan olayın sonuna kadar yaşayan birilerinin hikayesi anlatılacak. Ve dolayısıylada gerek şans eseri, gerek karakterlerin becerisi ile olay sonuna dek yaşadıklarını izleyeceğiz. Bunu herşeyden kurtuluyorlar diyenlere söylüyorum. :) En başta ölen adamın hikayesi seni bağlamaz ki. Hem kısa da sürebilirdi. Sonuna kadar olanları görmen lazım.Bir de gerçekçi değil falan denmiş. Bugünlerde olan ve korunulamayan üstelik "havadan bulaşan" bazı hastalıkların sebebini bilemiyorsun. Mesela domuz gribi havadan bulaşıyor. Bu anlamda film mantıklı. Biraz doğaüstü güç havası verilmiş ama en azından yabancıların bazı filmlerinde olan din propagandası yok. Ve film olarak izlersen saçma değil. Buna saçma diyenlere; Cmylmz ın dvd lerindeki "David Copperfield uçarken, ön sıradan izleyen iki adam esprisini" armağan ediyorum. :))Kaldı ki 2100 de bu hızla dünya ısınmaya devam ederse İstanbul dahil pek çok ülkenin şehirlerinin sular altında kalacağı üzerine konuşmaların yapıldığı günümüzde "hangisi doğru hangisi yanlış" tahmin edilebilir bir konu olduğunu sanmıyorum bunların.

  • Higurashiye sonuna kadar katılıyorum Mistik Olay müthiş bir film...Tam bir Shyamalan klasiği olmuş ancak insanlar kendilerini filme o kadar yanlış kanalize etmişlerki filmin felsefesini ve mesajını kavrayamadan "bunun neresi gerilim?" diye diye filmi yerlere batırmışlar...Sinema sanatından anlayan birisi için karşısında olay örgüsüyle,müzikeriyle ve atmosferiyle tam bir klasik duruyor kim ne derse desin M.Night shyamalan bir numara bir yönetmen...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Mistik Olay filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Mistik Olay filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir