New York'ta Beş Minare

Five Minarets in New York

33 kişi izlemiş. | 186 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


New York'ta Beş Minare
Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar içerir
7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
13 yaş altı izleyici kitlesi aile eşliğinde izleyebilir
Şiddet / Korku içerir
 • IMDB Puanı : -
 • Filmin Puanı : 9.0 /10  - filmin yorumlarını oku
 • Filmi Oyla :
   (377 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Kırmızı bültenle aranan ve ismi fenomene dönüşen radikal dinci bir örgütün lideri Deccal kod adlı suçlunun Amerika’da yakalandığı bilgisi gelir. Teşkilatın en başarılı iki polisi Amerika’ya suçluyu teslim almaya giderler. Bundan sonrası kolay gibi görünür ama hiçbir şey göründüğü gibi değildir. İstanbul, New York, Bitlis üçgeninde geçen hikaye, yakın dönemin Türkiye’sini sorgularken, 11 Eylül sonrası Amerika ve dünyanın İslam ile olan paranoyasının altını çizecektir.

New York'ta Beş Minare

GaleriYorumlar
 • sadece zaman kaybı bu filim not vermek bile istemiyorum

 • zaman kaybı olarak değerlendiriyorum...bol aksiyon ama sıfır sonuç, zaten ne anlatmaya çalıştığını da anlamadım..odaklandığı konu zavallı iyi adam hacı gümüş müydü yoksa terör ve bağlantıları mıydı? biraz fazla konuya el atmış ama hiçbir konuya bir açıklık getirmemiş...hacı gümüş değilse o katil kim, neyin nesi, fırat bu bilgiyi neden öğrenmedi????bir sürü soru var ortada kalan. bu yönüyle çok eksik bir film. notum ciddi anlamda 2'yi geçmez...üzgünüm...abarta abarta göklere çıkarılmasını sadece gereksiz aksiyon sahnelerine bağlıyorum...anlaşılan yönetmenin de kafası karışımış...ortaya bi karışık yapmış:))

 • Umduğumdan güzel çıktı film.Gözümüz müthiş filmlere aşina olduğu için eksiklikler çoktu.Mustafa Sandalı çok yakıştırdım sinemaya.Haluk Bilginer müthiş zaten.GİNA da çok yakışmış.Ama ben Mahsunu beğenmedim,bence oynamasın daha güzel filmler çekmeye uğraşsın.Umut vadediyor.Birde filmin sonu hiç güzel bitmedi,annesine sarıldığı an bitmeliydi.

 • izlemedım ama mukemmel olması gerek herhal de tam bılmıyorum ama herhalde fetullah hocayı felan anlatıyor cemaatlerı galıba :))))

 • film resmen bazı tarikat ve cemaat liderlerini aklama adına yapılmış bir samanyolu tv versiyonu gibi basit ve inandırıcılıktan uzak duruyor. basit ideolojilerin yansıtılması adına haluk bilginer gibi usta bir oyuncunun bu filme alet edilmesi ise şaşırtıcı ve üzücü , senaryo ve görüntüler sıradan bir hollywood yapımından öte birşey değil. açıkçası hiç beğenmedim; ne ana fikrini ne de senaryoyu...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle New York'ta Beş Minare filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve New York'ta Beş Minare filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir