Nihavend Mucize

0 kişi izlemiş. | 2 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Nihavend Mucize
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 4.9 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (184 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Suzan, 25 yıllık zorunlu ayrılıktan sonra oğlunun karşı konulmaz çağrısı üzerine öteki dünyadan dönmek zorunda kalır. Döndüğü dünya terk ettiği dünyadan daha farklıdır. Geçen zamanın, yakınları ve yaşadığı kent üzerinde bıraktığı derin izler karşısında önce şaşırır, bocalar, sonra kendini toparlar.

Bu dünyaya bir görevle gönderilmiştir. Acaba, oğlunun güzel, zeki, enerjik, hazırcevap işkadını sevgilisi İris'le (Lale Mansur) ve babasıyla arasını bulabilecek. Kısaca, yaşamına bir çekidüzen verebilecek midir? Bir yandan oğlunun derdine çare ararken bir yandan da güzelliğiyle büyülediği Nejat'in (Beyaz) ilgisine karşılık verir.

Filmin yönetmeni Atıf Yılmaz daha önce "Ahh Belinda", "Arkadaşım Şeytan" ve "Adı Vasfiye" gibi yine fantastik komedileri yönetmişti. Nihavend Mucize - Nihavend Mucize

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Filmi yeni izledim bir bakayım yorumlara dedim sonra nasılmış diye.1 kaç kişi haricin de filme yönelik olumsuz eleştriler var.Seyirciye bir şey vermeyen, vasat vs gibi yorumlar.Aslın da film çok sıradan gibi duruyor.İzledikçe izlettiryor kendini.Zaman zaman insana o kadar çok şey anlatıyor ve insanın kendini iyi hissetmesini sağlıyor.Bir filmin size ne verdiği değil sizin ne aldığınız önemli.Haluk Bilginer o her zaman iyi Beyazıt Öztürk'te ayrı bi renk katmış o zamanlar filme pek iyi oynamasa da genede güzeldi.Kısaca Atıf Yılmaz Türkiye'de yapılmamış bir şeyi yapmış ve harika olmuş anlatım dili bakımından bayıldım.Bu puanı haketmiyor kesinlikle.

  • Filmin bu kadar olumsuz yorum olması gerçekten beni üzdü.Zira gerçekten büyük emek harcanarak yapılmış ender filmlerden.

  • Haluk bilginer e yakışmamış bu film ya..ne acyip bi filmdi...

  • bu filmi türkan şoray hatrına izleyince kendimi aldatılmış gibi hissetmiştim...

  • Ben bu filmi çok sevdim.İçinde yer yer yapay dialoglar olsa da-Özellikle Lale Mansur un canlandırdığı İris karakterinin içinde bulunduğu dialoglar-genelde keyifli hoş vakit geçirten bir film

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Nihavend Mucize filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Nihavend Mucize filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir