Ocean's Eleven

0 kişi izlemiş. | 2 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Ocean's Eleven
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.0 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (123 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

II. Dünya Savaşı'nda yanyana çarpışmış on bir eski silah arkadaşı, yaklaşık 20 yıl sonra Los Angeles'ta buluşurlar. Şimdi uslanmaz bir kumarbaza dönüşmüş olan Danny Ocean'ın örgütlediği grup, yılbaşı gecesi müthiş soygun yapmak üzere çalışmalara başlar.

On birlerin her birini bu soyguna katılmaya iten bir sebep vardır. Biri beysbol oyuncusu olmak için gerekli parayı bulmak adına bu işe girerken; kanser olan bir diğeri çocuklarının geleceği için hayatını tehlikeye atmıştır. Bir başkası karısını striptiz kulübünden kurtarmak istemektedir. Danny'nin örgütlediği soygun ise gerçekten sıfır hatayla gerçekleştirilmek zorundadır: Tek gecede Las Vegas'ın en büyük beş kumarhanesini soymak!

Frank Sinatra'dan Dean Martin'e, Sammy Davis Jr'dan Angie Dickinson'a çok yetenekli bir kadroyla Lewis Milestone'un çektiği Ocean's Eleven, 60'ların en sevilen filmlerinden biri olageldi hep. 2000 yılında Steven Soderbergh'in başarıyla yaptığına şüphe olmayan remake ise bu klasiğin pırıltısını azaltmak bir yana, daha da artırdı!

Ocean's Eleven - Ocean's Eleven

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Profesyonel bir soyguncu olan Danny Ocean (George Clooney) tam bir aksiyon adamıdır. Hapishaneden şartlı salıverilmesine henüz 24 saat kalmışken bile, bir sonraki soygun planının son rütuşları yapmaktadır. Vazgeçemediği 3 kuralı uygulayarak yapaçaktır soygununu; kimseye zarar verme, haketmeyen kimseden çalma ve oyunu kaybedecek hiçbirşeyin yokmuş gibi oyna. Danny dünyada görülmemiş incelikle hazırlanmış kumarhane soygununun organizasyonluğunu yapaçaktır. Bir geceyarısı, Danny ve özenle şeçilmiş işlerinde muhteşem 11 adamı Terry Benedict'in (Andy Garcia) Los Angeles'ta sahip olduğu 3 kumarhaneden toplam 150 milyon USD çalacaklardır.Danny'nin eski karısı Tess (Julia Roberts) ile çıkmaya başlayan Terry, kuşkusuz daha fazlasını da haketmiştir O'na göre. Şimdi Danny istediği parayı ele geçirmek için hem hayatını hem de Tess ile tekrar barışma şansını riske atmaktadır. Yine de herşey Danny'nin ince elenen planına uygun gelişirse, iki arzusu arasında seçim yapması da gerekmeyecektirDanny Ocean hapisten henüz çıkmış çabuk karar veren,akıllı ve daima planlı hareket eden ancak karısı tarafından terkedilmiş ve bunu saplantıya dönüştürmüş bir adamdır.Danny eski karısıyla evli olan büyük kumarhaneler zincirinin sahibi olan kişiden intikamını almak için yetenekli üyelerden oluşan bir ekip kurar.Acaba Danny'nin gerçek amacı para mı yoksa eski karsının ona olan aşkı yeniden kazanmak mıdır?Ocean's Eleven'nın; karakterlerin iyi çizilmemiş olması,romantik komedilerin vazgeçilmez oyuncusu olan George Clooney'nin düşük performansı ve oynadığı karakteri canlandıramaması gibi sorunları olmasına karşın macera severlker için iyi bir film.

  • bence abartılacak kadar güzel bir film değildi............

  • taa kaç yıl geçmiş şimdiki filmdeki kadrodan eser yok...

  • yeni çevrimini sinamada izledikten sonra starmaxta izlemiştim milenniumun oceans ı çok daha hareketli ama bu da güzeldi ben beğenmiştim...

  • yeniden çevirimi düşünülürse pek de güzel olduğunu söylenemez.izlense de olur izlenmese de.fazla bir hareket yok.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Ocean's Eleven filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Ocean's Eleven filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir