Ölümüne Kaçış

Essential Killing

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Ölümüne Kaçış
15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
Şiddet / Korku içerir
 • IMDB Puanı : -
 • Filmin Puanı : 7.8 /10  - filmin yorumlarını oku
 • Filmi Oyla :
   (13 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Afganistan'da Amerikalı askerler tarafından yakalanan Mohammed (Vincent Gallo), Avrupa'da bilinmeyen bir yerdeki bir cezaevine gönderilir. Bindirildiği araç kaza yapınca özgürlüğüne kavuşur ve evi olarak bildiği çölden kilometrelerce uzakta, kar altındaki ormanda kaçmaya başlar.Resmen var olmayan bir ordu tarafından acımasızca izlenen Mohammed, hayatta kalmak için öldürmekten başka çaresi kalmadığını görür. Film boyunca tek bir söz bile etmeden fiziksel olarak oldukça güç bir rolün altından kalkan Vincent Gallo, bu rolüyle geçen seneki Venedik Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne uzanmıştı...

GaleriYorumlar
 • Kendilerini hep güçlü ve yenilmez gösteren abd burdada müslümanları kobay olarak kullanmış gitmeyerek protesto edelim lütfen.

 • amerikan sinema endüstrisinin özellikle 11 eylülden sonra müslümanlara olan acımzasızlığını böyle filmlere gitmeyerek protesto etmeliyiz

 • filme gitmek istiyorum

 • film beş para etmez bende görüntülere kanıp iyi filmdir dedim ama ne yazıkki sonu hüsran oldu. vermek istediği mesajsa tamamen müslümanlığa karşı. filmin aralarına serpiştirilen kurandan ayetlerle gerçekleştirilen ölümlere kılıf oluşturulmuş sanki kitabımız öldürmeyi mübah kılmış gibi. ''müslümanlar böylesine cani ve biz onlara ne yapıyorsak haklıyız asıl merhametli olan bizleriz birde onların yaptığına bakın'' şeklinde yorumlanabilecek sahneler mevcut. ayrıca kadının sütüne adamı saldırtmakla kendilerini aşmışlar heryerde kar var göl var adam bunların suyundan içmeye tenezzül etmiyo ne hikmetse kadına saldırıyo. kısacası dinimizi aşağılamaya kötülemeye yönelik berbat bi film çıkmış ortaya. paranızıda vaktinizide boşa harcamayın.

 • vermek istediği mesajsa tamamen müslümanlığa karşı. filmin aralarına serpiştirilen kurandan ayetlerle gerçekleştirilen ölümlere kılıf oluşturulmuş sanki kitabımız öldürmeyi mübah kılmış gibi. ''müslümanlar böylesine cani ve biz onlara ne yapıyorsak haklıyız asıl merhametli olan bizleriz birde onların yaptığına bakın'' şeklinde yorumlanabilecek sahneler mevcut. ayrıca kadının sütüne adamı saldırtmakla kendilerini aşmışlar heryerde kar var göl var adam bunların suyundan içmeye tenezzül etmiyo ne hikmetse kadına saldırıyo. kısacası dinimizi aşağılamaya kötülemeye yönelik berbat bi film çıkmış ortaya. paranızıda vaktinizide boşa harcamayın.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Ölümüne Kaçış filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Ölümüne Kaçış filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir