Oyum Kime

Swing Vote

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Oyum Kime
  • IMDB Puanı : 6.1 / 10
  • Filmin Puanı : 6.5 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (93 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Bud Johnson, hayatla ilgili pek bir beklentisi kalmamış, bütün duyarlılığını ve sevgisini kaybetmiş; tek değer verdiği kişi olan kızı Molly'le birlikte bir hayat sürmektedir. Bir şekilde işlerin ters gitmesi sonucu Amerikan Başkanı'nın kim olduğunu belirleyecek oyun sahibinin Bud Johnson olduğu anlaşılır.

Demokrat Parti'nin başkanı Donald Greenleaf ve Cumhuriyetçi Parti'nin başkanı aynı zamanda ABD Başkanı olan Andrew Boone, Bud'ı taraflarına çekmek için birbirinden ilginç ve komik yollara başvururlarken, ülkenin kaderinin bu duyarsız adamın ellerinde olması işleri iyice karıştırır.

Amerika'nın tam da seçim dönemine denk gelen film, bir yandan kıyasıya birbiriyle mücadele eden politikacıları komik bir şekilde eleştirirken, bir yandan da duygusal bir baba-kız ilişkisine odaklanıyor. Oyum Kime - Swing Vote

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Bence hoş zaman geçirilebilecek ve izlediğinizde asla sıkılmayacağınız bir yapım.Dünyadaki çarpık düzen ile ilgili çok güzel bir film.Ben bu yapıma 10 üzerinden 7 puan veriyorum.

  • fena degil.Kevin ın aptal gibi olan sahneleri daha kısa tutulup son 10 dakikalık bölüm yayılsaydı daha hos olabilirdi ama 6 puanı hak ediyor

  • oyunculuklar tek kelime ile harikaydı hele molly (madeline) mükemmel oynamış kevin costner ı da uzun zamandır bu kadar iyi görmemiştim. filmin konusunu sadece abd ile sınırlı düşünmeyin genel düşünürseniz alacağınız pek çok mesaj var. yani ırkçı yaklaşmayın derim. aldığı puan bence az. 10/7

  • Bence hem eğlenceli hemde ders veren iyi bir film. Politika adına yapılan herşeyin ülkeyi nasıl etkilediğini anlatıyor. başarılı idi.

  • Günümüzün iyi kötü bir çok filmi ile burada da olduğu gibi oyunculuğu ile hakkından geliyor. Kevın Coster ....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Oyum Kime filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Oyum Kime filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir