Pembe Panterin İntikamı

Revenge of the Pink Panther

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Pembe Panterin İntikamı
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.5 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (116 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Clouseau'nun sakarlıkları tarafından akli dengesini yitirip saldırganlaşan Charles Dreyfus üç yıldır bir klinikte kapalı tutulmaktadır. Nihayetinde eski başmüfettişin iyileştiğine kanâat getiren doktorlar onu serbest bırakmaya karar verirler. Clouseau'nun kliniğe yaptığı bir iyi niyet ziyaretinde Dreyfus'u yeniden çileden çıkarması sonucunda da bu kararlarından vazgeçmek zorunda kalırlar. Ancak Clouseau'yu öldürmeyi kafaya koyan Dreyfus kaçmayı başarır.

Bir İngiliz bilim adamı dünyadaki yaşamı yokedebilecek bir cihaz icat ettiğinde, Dreyfus bunu çalarak tüm dünyaya seslenir. Ya birisi ona Clouseau'nun cesedini getirecektir ya da dünya yokolacaktır. Bunun üzerinde dünyanın önemli gizli servisleri kahramanımızı öldürmek üzere korkunç katilleri üzerine salarlar. Oysa kaygısız ve kendi küçük dünyasında başka şeylerle meşgul müfettişi öldürmek hiç o kadar kolay değildir.

Blake Edwards'ın realizm ve mizah arasında kurduğu nefis formül bir kez daha başarıya ulaşıyor. Serinin en komik filmlerinden biri.

Ç.K.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • son zamanlarda çıkan komedi filmi diye uyduruk yapımları seyredeceklerine bunu seyretmelerini tavsiye edrim hiç değilse komedi filmi izlediğinizi anlıyorsunuz ......

  • bna çok sıkıcı geldi.belki eski olmasındandır. pek de komik diildi..son yapım steve martinli pembe panteri izledikten sora bu filmin temposu biras düşük gibi geldi.

  • cok basit esprilerle dolu ama çok eglenceli hele o sakarlıkları....çok güzel bir film

  • Ezeli düşman ve güçlü bir karanlık adam olan Philippe Douvier, Başmüfettiş Clouseau'yu öldürtmeye karar veriyor. Gerçekleştirilen suikastte öldü sanılan Clouseau bunu bir avantaj olarak değerlendirip gerçekleri ortaya çıkarmak için yardımcısı Keto ile gizli çalışıyor. Bu arada Clouseau'dan kurtulduğunu düşünen polis Şefi Charles Dreyfuss da akıl hastanesinden çıkıyor. Ama Clouseau'yla tekrar karşılaşıp yine akıl sağlığını katbetmesi de an meselesidir.harika bir komedi daha.. serinin tüm filmleri çok güzel ))

  • Komedi sinemasının harika bir filmi her izlediğimde büyük zevk alıyom.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Pembe Panterin İntikamı filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Pembe Panterin İntikamı filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir