Plan 9 from Outer Space

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Plan 9 from Outer Space
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.1 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (41 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Dünyayı ele geçirmek için tertipledikleri daha önceki sekiz planları da suya düşen uzaylılar, bu kez ölüleri diriltmeyi akıl ederler ancak nedense sadece üç tanesinin buna yeteceğini sanmaktadırlar: Vampir kostümlü bir adam, onun genç ve güzel karısı ile şişman bir polis memuru!

[resim1]Sıfıra yakın bütçesini, neredeyse olmayan senaryosunu ve gülünç sanat yönetimini bir yana bırakın; Plan 9 From Outer Space gerçekten de sadece dünyanın en kötü değil, en sıkıcı filmi de olabilir. Onu kült yapan şeyin sadece bu kadar kötü olmayı başarmasının dışında da aramak lazım. Cevabı belki de yönetmen Edward D. Wood Jr. ve arkadaşlarının yaptıkları işe olan büyük inançları ve ciddiyetlerinde aramak gerekir. Tim Burton'ın 1994'te çektiği Wood biyografisi yalnızca bu konuda kafaları tazelemekle kalmıyor, bu ilginç tiplemeyi dünya çapında bir sansasyona dönüştürmeyi de başarıyordu. Plan 9 from Outer Space -Plan 9 from Outer Space

Ç.K.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Ed Wood filminde bu filmin aynısı işlenmiş bu filmde değerlendirilmeli kült film izlemek isteyenler için...

  • tabiki ed wood ve bir başyapıt

  • bence enteresan. filmi normal bir film gibi izlerseniz hiç zevk alamazsanız. sanki filmi ben çekiyormuşum gibi izledim ve o kadar zevk aldım ki, ben bile şaşırdım. youtube da aratıp bulabilirsiniz. yoplam 78 dakika. tabi dayanabilirseniz ben dayandım :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Plan 9 from Outer Space filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Plan 9 from Outer Space filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir