Romantik Şövalye

Prince Valiant

0 kişi izlemiş. | 8 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Romantik Şövalye
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.5 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (26 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

King Arthur'un şeytan ruhlu kızkardeşi Morgan Le Fey Viking askerlerini büyücü Merlin'in tabutunu gömülü olduğu yerden çıkarmakla görevlendirir. Böylece bütün dünyanın en güçlü büyülerinin yazılı olduğu büyü kitabını ele geçireceklerdir. Şimdi tek ihtiyacı olan şey Camelot'da olan Excalibur adlı kılıçdır. Camelot'ta düzenlenen Yuvarlak Masa Şövalyelerinin geleneksel at üstünde yaptıkları müsabakalarda Orkney'li Sir Gawain, Ord Prensi Arn'ı Gal Prensesi Iliene ile evlenebilmek için düelloya davet eder. Arn Prensi tarafından atından düşürülen Sir Gawain bu müsabakadan yaralı çıkmıştır. Onun en yakın arkadaşı ve şövalyesi Valiant ise efendisinin onurunu korumak amacı ile kendini ortaya koyar.Valiant Gawain'in asillere özel kıyafetlerini giyer ve armasını kuşanır. Fakat tam Prens Arn'i yenecektir ki Excalibur çalınır. Romantik Şövalye - Prince Valiant

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Kesinlikle bir başyapıt.Tüm yaşlara hitap eden gerçekten de hoş bir film.

  • Harold Foster'in meşhur çizgi roanından uyarlanan muhteşem bir film.Çizgi roman son derece başarılı bir şekilde yansıtılmış.Bana çok sevdiğim Hercules ve Xena dizilerini hatırlattı.Kostümler,set tasarımı çok başarılı.Katherine Heigl'i filmde görmek gerçekten keyifliydi.Stephen Moyer ,Prince Valiant'ın bir kopyası sanki.Savaş sahneleri mükemmel.Son derece sürükleyici.Özellikle Katherine Heigl'in dövüştüğü sahneler harika.Süper bir film.Mutlaka izleyin.

  • Catherine Heigl'e hastayım..!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Arthur mitine öteden beri ilgi duyduğum için seyretmiştim bu filmi.Maalesef 13 yaşın üstüne hitap etmiyor!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Romantik Şövalye filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Romantik Şövalye filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir