Rönesans

Renaissance

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Rönesans
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.2 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (157 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Ilona Tasuiev, başarılı araştırmacı kimliği ile üst düzey devlet görevlilileri ve iş çevreleri arasında ün salmış, önemli bir isimdir. Bir gün esrarengiz bir şekilde kaçırılması sonucu ortalık karışır. Kaçıranların herhangi bir fidye teklifi ile geri aramamaları da, olayın gizemini iyice arttırmaktadır.

Çok uluslu dev bir şirket olan Avalon ve Ilona'nın işvereni, her ne pahasına olursun Ilona'yı bulmaya kararlıdırlar. Çünkü Ilona'nın sahip olduğu şey, bütün insan ırkının geleceğini etkileyecek son derece önemli bir belgedir: Rönesans Protokolü. Ilona'nın bulunması herkes açısından hayati bir değer taşımaktadır.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Aylarca Türkiye'de vizyona girmesini bekledikten sonra, dayanamayıp evde izlemek zorunda kaldım. Türünde ilk olan yapım, konusu itibariyle de farklı bir yere sahip. Film, izlerken grafik olduğuna inanamayacağınız sahneler içeriyor ve kurgu açısından biraz zayıf bulsam da, konusunun genel izleyici kitlesini etkileyeceğini düşünüyorum.

  • değişik güzel bişey olmuş ...bu görüntü insanlarda pek iyi durmamış ama paris şehrini bu şekilde göstermek gayet mükemmel olmuş

  • max payne oyununun film afişi gibi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Seslendirenler ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Rönesans filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Rönesans filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir