Saklı Hayat

O Convento

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Saklı Hayat
 • IMDB Puanı : -
 • Filmin Puanı : 6.8 /10  - filmin yorumlarını oku
 • Filmi Oyla :
   (9 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Shakespeare'in İspanyol soyundan mı yoksa İngiliz soyundan mı geldiğini anlamak için araştırmalar yapan Amerikalı bir bilim adamıdır Michael Padoviç. Ve araştırmasına temel teşkil edecek dökümanlar, Arrabida Manastırı'nda bulunmaktadır. Bu belgelere ulaşmak için karısı Helene'le birlikte, Paris'ten Arrabida'ya giderler.

Buradaki evlerinin sahibi, manastırın da gardiyanı olan Baltar'dır. Rahatsız edici bir kişiliği olan Baltar, esrarengiz bir şekilde Helene'le çok ilgilenmektedir. Baltar, Padoviç'i Helene'den uzaklaştırmak için, manastırın yeni arşivcisi güzel Piedade'i öne sürer. Hal böyle olunca Helene de, kocasının kendisini ihmal ettiğini düşünmeye başlar. Piadede'nin genç ve güzel olması da Helene'le kocası arasındaki gerilimi arttırır. Bu ortam ise hasta ruhlu gardiyan Baltar'ın şeytani amaçlarına ve Helene'in kurnazlıklarına çok uygundur.

Portekiz sinemasının en ünlü isimlerinden olan 1908 doğumlu Manoel de Oliveira, "Saklı Hayat - The Convent"'la ilk kez uluslararası bir oyuncu kadrosuyla çalıştı. Oliveira, filmi için şöyle diyor: "Filmimin temeli iyi ve kötünün çatışması." Saklı Hayat - Convento, O

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Oyuncular ve ekip

  tümü >>

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Hayranları
  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
  Mynet sinema kalitesiyle Saklı Hayat filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Saklı Hayat filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir