Salgın

The Crazies

2 kişi izlemiş. | 3 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Salgın
15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
Şiddet / Korku içerir
 • IMDB Puanı : -
 • Filmin Puanı : 7.2 /10  - filmin yorumlarını oku
 • Filmi Oyla :
   (77 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

"The Crazies" Orta Batı'da sessiz, sakin bir kasabada yaşayan bir karı-kocanın, teker teker deliren arkadaşlarına ve yakınlarına karşı yaşam mücadelelerini konu alıyor.

Şehir sularına karışan ne olduğu belirsiz zehirli bir madde, kasaba sakinlerini psikopat katillere dönüştürmüştür. Bunu fark eden yetkililer, kasabayı karantinaya almaya karar verirler. Dışardan bakıldığında her şeyin kusursuz gözüktüğü kasabamız sakinlerinin, kontrollerini kaybederek birer caniye dönüşmeleriyle "Amerikan Rüyası" sona erer. Salgını önlemeye çalışan askeriye, kasabaya girişi ve çıkışı engelleyince, içeride "sağlıklı" kalanlarla gözü dönmüş katiller arasında bir kaos başlar.

İçeride mahsur kalan Şerif David Dutton (Timothy Olyphant) ve hamile eşi Judy (Radha Mitchell); sağlık merkezindeki asistan Becca (Danielle Panabaker) ve Şerif'in sağ kolu Russell (Joe Anderson) bir zamanlar cennet gibi olan kasabalarını artık tanıyamamaktadır. Komşularına ve arkadaşlarına güvenemeyen, yetkililer tarafından terkedilmiş ve kendilerini salgından korumak için çabalayan bu dörtlü, yaşadıkları kabustan kurtulmak için güç birliği yapar.

Salgın - The Crazies

GaleriYorumlar
 • aman sıktı bu zombi filmleri artık uzunca bir süre izlemeke istemiyorum şöyle bir 1 yıl kadar..hep aynı konu hep aynı son..

 • filim nasıl izleniyor bilmiyorumki

 • Boş vaktiniz varsa izleyin.

 • Bence güzeldi ve aldığı puanıda hak ediyor...

 • Kaç aydır bu filmi bekliyordum beklentilerim yüksekti fakat biraz hayal kırıklığına uğradım.Filmdeki senaristler başrol ölmesin diye ellerinden geleni yapmışlar 2-3 sahne saçmaydı fakat sürükleyiciydi yani piyasada o kadar dandik film varken bu film izlenebilir yinede biraz vasatın üzerinde, [REC]2yi daha çok beğendimyine de 7.5/10 bu kadar puanı verme sebebimde oyunculukların iyi olması.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Salgın filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Salgın filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir