Seconds

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Seconds
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.7 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (13 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Kendi seçeceğiniz özel birisinin yerine geçip hayata o şekilde devam etmek ister miydiniz?

Çok gizli bir organizasyon, zenginlere özel dehşet verici bir faaliyet sürdürmektedir. Bir dizi estetik ameliyatla müşterilerin yüzü seçecekleri politikacı, sanatçı ya da ünlü birine benzetilmektedir. Müşterinin sahte ölümü, kurbanın ortadan sessizce kaldırılması ve müşterinin kurbanın yerine geçirilmesi de bu gizli örgüt tarafından ayarlanmaktadır.

Elbette ne iş yaparsanız yapın, her zaman işler yolunda gitmeyebilir!

Yönetmen John Frankenheimer'ın filmografisindeki ve 60'ların tüm gerilim filmleri içerisindeki en özgün yapıtlardan biri. Rock Hudson'ı perdede ölümsüzleştiren siyah beyaz görüntülerinin kalitesiyle de her daim klasiklerden... Seconds -Seconds

Ç.K.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • muhteşem bir film.kimleri kimleri etkilediği apaçık ortada.o tarihlerde yapıldığını bilmek daha da saygı uyandırıyor.

  • gizli kalmış bir başyapıt olduğu hiç şüphesizardından çekilen bir çok filme ilham olduğuda cabası yakın dönemden the game, requiem for a dream özellikle bu filmin baya bi mayasını çalmışlar deyim yerindeyse, başta rock hudson ve dier oyuncuların performansı olağanüstü yapıldığı yılın aksine zamanın ötesinde bir film ortaya çıkmış, sıradışı ve çarpıcı bir sinema örneği.

  • O yıllara göre farklı bir senaryo çalışmasından yola çıkan film drama,gerilim ve bilim kurguyu iyi bir şekilde film içinde kurgulamış.Kameranın yakaladıgı açılar,derinlik çalışması ve oyuncu ile bütünleşen kamera iyi bir bütünlük kazandırmış filme.Aslında film kendi içinde bir çok soruya gebe.Bu sorulara kafa takılırsa filmin hızı kesiliyor.Açılış sahnesiyle etkisi altında bırakan;oyunculukları ile devleşen bir yapım.Bu filmi seyrettikten sonra bir çok filmin alt yapısını oluşturdugunun farkına varmak zor degil.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Seconds filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Seconds filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir