Sekizinci Gün

The Eighth DayLe huiti

1 kişi izlemiş. | 9 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Sekizinci Gün
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.6 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (70 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Sekizinci Gün - Huitième jour, Le

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Rainman tarzında duygu yüklü bir film..iki kaybedenin sıradışı dostluk hikayesi çok yalın ve sevimli bir şekilde gösterilmiş..filmde geçen "Qouizas,qouizas,qouizas" şarkısı da enfesti..aşk zamanı filminde de geçiyordu bu şarkı, izleyenler iyi bilir..çok beğendim..filmin sonlarına doğru çalan "Annem" şarkısı da gerçekten müthişti..yönetmen o sahnede gerçek bir resital sunmuş..fazla uzatmayayım..izlemediyseniz kesinlikle izleyin ve arşivleyin..9/10

  • böyle bir filmi bulup izlediğim için kendimi şanslı hissediyorum.gerçekten insanı derinden etkileyen dramatik bir temaya sahip.yağmur adamdan kat kat daha duygusal ve anlamlı.müzikleri ise bir harika.mutlaka izleyin.

  • Filmi yeni izledim. tesadüfen buldum filmi ama hakikaten çok etkileyici bir yapıt özellikle orjinal dilinde izlerseniz bir başka güzel oluyor film. şunuda söyleyeyim herkesin bu filmden aynı tadı alacaklarını zannetmiyorum...umarım bir gün insani değerlerin yok olmadığı insanların birbirlerine saygı,sevgi hoşgörüyle yaklaştığı günler görürüzde bu ve bunun gibi filmlerden etkilenmek zorunda kalmayız...

  • 1999 da izlediğim ve o günden beri aklımdan çıkmayan film.bazı filmler vardır, izlenmeden ölmemeli... böyle bir film işte... anlatmak istediğini son derece sade ve vurucu bir üslupla anlatan bir film. filmin sonuna doğru gözyaşlarımdan filmi doğru dürüst izleyemediğimi hatırlıyorum. izleyin ve arkanıza yaslanıp nefes alın. boğazınızda yutamağınız bir yumru ve asla unutmayacağıniz bir filmin vediği tatla başbaşa kalacaksınız.

  • arkadaşlar bu film ne imdb'nin puanını ne de 8.2'yi hak etmiyor. ben 9,5 diyorum. hayatımda hiçbir filme 9 üzeri puan vermedim. çünkü bu filmi küçükken izlemiştim ve asla unutmadım. ne zaman film alacak olsam bir umutla gözlerim bu filmi aradı. hiçbir filmin ondan daha iyi olmadığı filmi. şimdi tekrar tekrar izliyorum ve her defasında "acaba 10 versem mi, bundan daha kaliteli film yaparlar mı?" diye düşünüyorum. bilemiyorum daha ne diyebilirim. umarım size de ulaştırabilirim..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Sekizinci Gün filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Sekizinci Gün filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir