Sınır(da)

FrontierFronti

3 kişi izlemiş. | 3 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Sınır(da)
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.2 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (378 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Yıl 2007. Fransız başkanlık seçimlerinde muhafazakar ve aşırı sağcı taraf karşı karşıya gelir. Yöre halkı iyice hareketlenir. Varoşlarda ayaklanma çıkmış, her köşede alevler yükselmektedir. Kent merkezindeki kargaşa ortamından yararlanmak isteyen küçük çaplı bir hırsız çetesi, büyük bir soygun hazırlığındadır. Başarılı oldukları takdirde ülke dışına kaçacak ve çetenin kadın üyesinin çocuğunu aldırabilmesi için gereken parayı elde edeceklerdir.

Ancak soygun sırasında işler kötü gider ve grup bölünür. Polisten kaçmaya çalışan bazı çete üyeleri, Lüksemburg sınırı yakınında ıssız, köhne bir pansiyona saklanırlar. Soyguncular kaba saba görünümlü otel sahiplerinin, eski bir Nazi olduğundan habersizdirler. Pansiyon sahibi kendi ari ırklarından oluşan yeni dünya düzeni kurmak için, faşist fantezilerini bu kişiler üzerinde gerçeğe dönüştürmek için her şeyi yapmaya hazırdırlar. Ancak beyaz ırkçıların dışarıda bu hayallerini uygulama şansı olmamaları sahibi oldukları otelde çeşit çeşit sapıklık ve yozlaşmayla dolu ürkütücü bir atmosfer yaratmalarına yol açmıştır.... Sınır(da) - Frontier(s)

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • iyi diyenede kötü diyenede saygımız var Neticede zevkler tartışılmıyor Benim eleştirim bir insanın şansı kaç defa yaver gider Yasmin 7 kere ölümden son anda kurtuluyor tamam bu sefer öldü diyorsun Hop yine son anda kurtuluyor sonra yine ve yine kurtuluyorve bu böyle film boyunca sürüp gidiyor

  • Konusunda anlaşılmayacak bir şey yok. aksine çok basit.. film sürükleyicilik ve vahşet açısından gerekeni veriyor. böyle filmler piyasada çok. hostel mesela. ama bu filmide izleyeyim derseniz bişey kaybetmmezsiniz. fransızlar gerilim yapmasını biliyor.

  • İlk 1 saat amacı belli olmayan bir film ile karşılaşıyoruz.. Sonrasında konu ortaya çıkıyor ancak , kandan başka bir amacı olmadığını filmin sonunda anlıyoruz..10/5..

  • Testere,Tepenin Gözleri falan izledim ve beğendim ama bu filmin ne konusu var ne oyunculuğu var!!kesinlikle 0/10 maalesef 1 puan vermek zorundayım..

  • Kan ve şiddet dolu bir film evet... Verilmek istenen mesaj için bu derecede olmasa da böyle olması gerekiyordu belki de... Senaryo orijinal ve sürükleyici... Sadece ve sadece kan ve dehşet dolu gençlik filmleri yanında ise açık ara önde... Birkaç gömlek daha üzeri olsaydı eğer türünde şaheser denilebilirdi. 10 üzerinden 9... Selamlar...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Sınır(da) filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Sınır(da) filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir