Sivas

2 kişi izlemiş. | 18 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Sivas
Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar içerir
13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
15 yaş altı izleyici kitlesi aile eşliğinde izleyebilir
Şiddet / Korku içerir
 • IMDB Puanı : -
 • Filmin Puanı : 6.8 /10  - filmin yorumlarını oku
 • Filmi Oyla :
   (13 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Yozgat’ın bir köyünde geçen Sivas, 11 yaşındaki Aslan’la bir çukurda, yaralı ve ölmeye terk edilmişken bulduğu yıpranmış dövüş köpeği Sivas arasında gelişen güçlü ilişkinin öyküsünü anlatıyor. Sivas’ı kurtaran ve yeni sahibi olan Aslan, bu sırada, okul için oynayacağı piyesteki prens rolüne, onunla aynı kıza aşık muhtarın oğlu seçilince hayal kırıklığına uğramıştır. Köyün “prensesi” Ayşe’yi kazanmak için yaptıkları yarışta Aslan, Ayşe’yi yeni arkadaşıyla etkilemeyi başarıp öne geçer. Hayatında yeni bir umut bulan Sivas da dövüş üzerine dövüş kazanır ve rekabette Aslan’ın elini güçlendirir. Ne var ki, Sivas’ın başarıları köyün muhtarının dikkatini çekince, Aslan, prensesini geride bırakmak ve yetişkinlerin dünyasıyla umulmadık ve hızlı bir yüzleşme yaşamak zorunda kalacaktır.

GaleriYorumlar
 • murat beyfendi siz ilerde coçuğunuzun küfürle tanışmayacanı mı sanıyorsunuz

 • Berbat Ötesi...

 • İzlediğim en kötü ödüllü film. Belli ki kamera kullanmayı bilmeyen bir kimse tarafından çekim yapılmış, görüntü oldukça kalitesiz, dialoglar arası tenis maçı izler gibi kamera sizi bir oraya bir buraya çeviriyor, gece çekimlerinde fazla gren var rahatsız edici.Gerçek hayatta halk arasında kullanılıyor diye küfüre bu kadar yer verilmesi oldukça itici. Her ne kadar yönetmeni açıklamalarında 'aksini söylese de bariz köpek dövüştürülüyor. Hayvan severler haklı ! Vakit kaybı

 • 11 yaşında bir çocuğa küfür ettirmek film yapmak ise ben de çocuklarıma küfür etmeyi öğreteyim. verdiğim paraya deymeZ.. vakit kaybı!!!

 • dört gözle izlemeyi bekliyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Sivas filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Sivas filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir