Son Oyun

The CodeThick as Thieves

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Son Oyun
15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
Şiddet / Korku içerir
 • IMDB Puanı : -
 • Filmin Puanı : 6.8 /10  - filmin yorumlarını oku
 • Filmi Oyla :
   (232 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Keith Ripley, usta bir soyguncudur. Hırsızlığı kurallarına uygun olarak yapıyordur. Polisle iş birliği yapmaz, teslim olmaz, ortağını korur. Ripley'in son ortağı da bu kuralları bozduğu için ölmüştür. Jack Gabriel, New York becerikli bir sokak hırsızıdır ve bir o kadar da karizmatik ve yakışıklı.

Keith bir gün Jack'in kendisinin de peşinde olduğu bir mücevher satıcısını soyarken gördüğünde yeni ortağını bulur. Birlikte büyük ve tehlikeli bir soygun yapacaklardır. Böylece Keith eski ortağının Rus mafyasına olan borcunu ödeyecek ve vaftiz kızı Alex'in hayatını kurtaracaktır.

Bu plan hazırlanırken Keith istemese de Alex ve Jack yakınlaşırlar. Fakat iş bundan daha da karmaşık bir hal alacaktır; birisi hırsızlığın kuralını bozmuştur.

Son Oyun - Thick as Thieves

GaleriYorumlar
 • fazla hoşuma gitmedi...bilindik bir konu zaten...ama sonu iyi olduğunu belirteyim...iki usta aktör için izlenebilir...10/6

 • gerçekten süper bi film olmuş 10/9 benim notum..sürükleyici ve süprizlerle dolu şiddetle tavsiye edilir

 • Film klişe süprizlerden daha farklı oduğu için geçer puan alıyor. Oyunculuk ve seneryo iyiyse daha ne diyebiiriz. 10/8

 • Harika senaryosu olan bir film hiç beklemediğiniz bir sonla bitmesi filmi daha da izlenir kılan bir sebep.İzleyin, vaktiniz boşa gitmeyecek.

 • bence film gerçekten güzeldi.filmin ortasına gelince sonunda bişeylerin değişeceni hissediyosunuz ama hiç beklemediğiniz bi şekilde değişiyo...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Son Oyun filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Son Oyun filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir