Süperstar

Superstar

2 kişi izlemiş. | 6 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Süperstar
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 6.5 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (6 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Bir sabah uyandığınızda aniden ünlü olduğunuzu fark ederseniz ne yaparsınız? Martin işe gitmek üzere metroya bindiğinde bir tuhaflık hisseder. Etraftaki insanlar sürekli ona bakmaktadır. İnsanlar imza ister, fotoğrafını çeker ve takip ederler. Hiçbir özel durumu olmayan Martin nedensiz ve anlamsız bir biçimde aniden ünlü olmuştur. Televizyon kanalları programlarına davet etmek için sıraya girerken Martin, sürekli genişleyen medya girdabında kapana kısılmıştır. Nedenini bulmaya çalıştıkça, olayları sorguladıkça şöhreti daha da artar. Fakat bu sebepsiz ve ani şöhret Martin’in hayatını altüst edecektir.

GaleriYorumlar
  • Bir sabah uyandığınızda aniden ünlü olduğunuzu fark ederseniz ne yaparsınız? güzel soru, güzel konu...

  • bi sabah uyandığımda aniden ünlü olduğumu fark etsem çok mutlu olurum. hiç söylenmem. kurcalamam. yeni hayatıma hemen adapte olurum.

  • çok başarılı bulduğum bi yapım oldu. imdb puanı beni biraz hayal kırıklığına uğratttı. aslında o çok eleştirdiğimiz sabun köpüğü ünlüler dünyasına çok iyi bir gönderme yapılmış. kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • Popüler kültür ve "ünlü olma" kavramlarına çok güzel bir eleştiri... Filmi izlerken olanların aslında gerçeğe ne kadar yakın olduğunu düşünüp gülümsüyorsunuz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Süperstar filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Süperstar filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir