Tabu

Nothing Is Private

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Tabu
15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.8 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (101 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Birinci Körfez Savaşı sırasında, genç Arap Amerikan kız Jasira Texas'ta küçük bir kasabaya, sert Lübnan'lı babasının yanına gönderilir.

Jasira babasının kötü yaşam tarzı ve okul arkadaşlarının ırkçı hareketlerine maruz kalır. Jasira hayatta ilk defa Arap olmanın getirdiği acı gerçeği hisseder. Jasira, komşusu olan ordudaki bağnaz yedek askere seksüel olarak takıntılı hale gelir.

Six Feet Under'ın Emmy'li ve American Beauty'nin oscarlı yazarı Alan Ball, bu sefer yönetmen koltuğuna da oturuyor. Tabu - Towelhead

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • film beni çok rahatsız etti.ama cinselliği değil amerikan kadınlarının zavallığı.türk kadınlarından ne farkı var.okuttum nasa da mühendis ettim.parasını yiyuemedim diyor.annenin erkek arkadaşı kıza tacizde bulunuyor.evli çocuklu erkek13 yaşında kızla hayatınını tehlikeye atıyor.bunlarda hiç mi aşka,evliliğe saygı yok.

  • Sosyal olarak hassas konulara değinen,insanlara gayet başarı bir şekilde mesaj gönderebilen bir film olduğunu düşünüyorum.Kültür çatışması altında kalan ergen bir kızın yaşadığı birtakım zorlukları,tabiatının değişmesini izlerken etkilenmemek elde değil..

  • 13 yaşında ki bir kız çocuğunun cinsellikle tanışması üzerine kurulu bir film, çok ta öyle aile ortamında izlenemeyecek gibi. Hele ki aile içinde küçük çoçuk varsa,

  • Etkileyici...:( izlenebilir hatta izlenmeli 1 kere de olsa...

  • Film kötü değildi bence.Anlatılmak isteneni iyi bir şekilde anlattığını düşünüyorum..Herkesin beğenmesini bekleyemeyiz tabi ki ama filme başlamadan önce çok büyük beklentiniz olmasın.Sadece küçük bir kızın yaşadığı sıkıntıları ve bazı şeylerin öğretilmediği takdirde nasıl cahilce işler yapacağını anlatan bir film olarak düşündüğünüzde filmi beğenmenizi olası olarak görüyorum..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Tabu filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Tabu filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir