The Divorce of Lady X

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

The Divorce of Lady X
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 5.8 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (24 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Divorce of Lady X, The -Divorce of Lady X, The

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • yapım yılı itibariyle değerlendirildiğinde eğlenceli ve hoş bir film denilebilir ancak aynı tarihlerdeki diğer filmlerle kıyaslandığında vasatın biraz üzerine çıkabileceğini söyleyeceğimiz bir film lady x'in boşanması... kadın erkek ilişkilerine hoş ve keyifli bir bakış atmak ve eski filmleri yad etmek için iyi bir seyirlik...

  • bence çok eğlenceli ve hoş bir film.neden olduğunu bilmiyorum ama bu filmi televizyonda her yakaladığımda sıkılmadan izlerim. merle oberon ve laurence olivier de mükemmel bir uyum yakalamışlar.kadın erkek ilişkileri ile ilgili çok güzel bir komedi.

  • Bir yanlış anlamanın işi nereye getireceği hakkında bir film olarak bakılabilir. Ki daha sonra birçok filmde bu kullanılmıştır. Ya da bazı tesadüfler sonucu bazı aşkların doğabileceği, ki bu da daha sonra birçok filmde işlenmiştir ve hala da işlenmektedir.Filmde oyuncular gösterişten uzak sade bir oyunculuk çıkarıyorlar. Fakat oynadıkları karakterin özellikleri dolayısıyla, yapmacık ve zorlama hareketlerde görülmekte filmde.Kadın erkek ilişkilerine iki taraftan da bakan; tam manasıyla bakmasa bile üzerinden geçen bir yapısı var filmin. Yer yer fazlaca komik olan iyi bir film. Dönemin ruhunu verme yönüyle de (tam manada doyurucu olmasa da) iyi bir film. Filmdeki kostümler de ilgimi çeken bir diğer şeydi.Sonuçta zamanla klasik olmuş, farklı izleyişlerde insanlara farklı lezzetler sunan bir film…''Hepimiz tanrı kaldık, kimse mutluyum demesin''

  • Kadın erkek arasındaki ilişkilere çok iyi dokundurmalar yapan,yanlış anlamaların peşinden gelen komik ve yer yer düşündüren sahneleriyle eglendirici bir hikaye. Gilbert Wakefield'in oyununun sinema uyarlanan filmdeki oyunculugun ötesindeki kompozisyonlarıyla Merle Oberon ve Laurence Olivierini uyumlulukları hayranlıkla izleniyor.Tam bir klasik kıvamındaki görüntü çalışması filme odaklanmamızı kolaylaştıran diger unsurlardan.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle The Divorce of Lady X filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve The Divorce of Lady X filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir