The House Bunny

1 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

The House Bunny
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 1.0 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (1 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Shelly Playboy köşkünde atılana dek dertsiz, kaygısız bir hayat yaşamaktadır. Hiçbir gidecek yeri olmayan Shelly'nin kaderi onu kız öğrenci birliği olan Zeta Alpha Zeta'ya sürükler.

Ancak bu asosyal kızlar sözleşmeyi imzamazlarsa evlerini düzenbaz Phi Iota Mu grubuna kaptıracaklardır. Kızlar, evi kaybetmemek için de erkekler ve makyaj hakkında usta olan Shelly'e bel bağlarlar. Aynı zamanda Alpha Zeta grubu Shelly'e kişiliğini geliştirmek adına yardım ederler. Bu kombinasyon kızları rol yapmak, taklit etmekten uzaklaştırıp kendi kişikliklerini kazanmalarını sağlar.

Alışkın olduğumuz klasik Hollywood filmlerinden olan The House Bunny, ana fikri ilgi çekici olmasına rağmen espri kalitesi çok düşük. The House Bunny -The House Bunny

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • izlemek için bahane aramaya gerek yok,anna faris komedisi yeter ;)eğlenceli,çok hoş bir film.

  • konusu bakımından ilgi çekici olan fakat senaryonun çok basit esprilerle işlenmesiyle, vasat bir film olarak kalan ama anna faris sevenler için izlenilesi bir filmdir.

  • Daha çok kızların izleyebileceği gençlik filmlerinden.Tamamen kızsal mevzular etrafında geçiyor.Erkekler için tek artısı güzel kızların oluşu.Başta Anna Farris ve Emma Stone olmak üzer bir çok güzelle donatılmış olmasına rağmen,başarılı olamayan basit bir film.Tavsiye edemiyicem.

  • Son derece kötü. Tüm film boyunca gülebildiğiniz bir sahne dışında başka bir şey yok. İnanın burdan puan vermeye bile değmez 1-3 arası bile olsa...

  • yorumlara inat gidin izleyin bence.birşey kaybetmezsiniz film gayet eğlenceli..sırf ana faris için izlenir.aptal sarışın rolü ancak bu kadar güzel oynanabilir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle The House Bunny filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve The House Bunny filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir