The Matarese Circle

0 kişi izlemiş. | 6 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

The Matarese Circle
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 8.5 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (2 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

1979 yılında yazılan romanda ilginç ve sürükleyici bir Soğuk Savaş çatışması anlatılıyor. Kitapta birbirlerinden ölesiye nefret eden, temsil ettiği kimliklerin zıtlığının yanı sıra kişisel bir hesapları da olan ve birbirini öldürmeye kafaya koymuş iki casus ile tanışıyoruz. Tahmin edeceğiniz gibi biri Sovyet ajanı diğeri ise Amerikalı.

Soğuk Savaşın her iki aktörü de kendi ajanlarıyla gurur duyuyor çünkü onlar alanlarında en iyisi. Fakat bu sıcak düşmanlık şaşırtıcı bir şekilde yerini zorunlu bir işbirliğine bırakıyor. Matarese adını taşıyan gizli ve son derece tehlikeli bir yeraltı grubu (aynı zamanda bir seçkinler kulübü) dünyayı ele geçirme planları yapmakta ve iki dev gücü tehdit eden bir güç konumuna gelmektedir.

Üstelik çoktan Amerika ve Sovyetlerin içine sızmıştır. Dolayısıyla düşmanlar işbirliği yapmaya başladığında, dünyayı kurtarmak gibi bir amaçla yola çıksalar da, kendi ülkelerinin de hedefi haline gelirler.

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • gösterim tarihi ne zman ,,, çok iyi bir film.

  • film ile ilgili imdb de şu an hiçbir bilgi yok

  • 2 harika oyuncu çok merak ettim filmi:) kitaplarını hiç okumadım ama filmi mutlaka izlicem ne zamn vizyona giriyo bilen var mı?

  • Robert Ludlumun romanları gerçekten sürükleyiciydi.Bourne serisi sinamada bunu kanıtladı.Yazarın İkinci dünya savaşı ve özelliklede Nazileri konu alan kitaplarıda çok güzeldir.Bu filmi henüz izleme fırsatımız olmadı ama Tom Cruisedan nasıl bir Rus ajanı olur o tartışılır.

  • Ben Robert Ludlumun kitaplarının hepsini okudum. Her nekadar romanlarından çeklilen filmleri kitaplarından çok uzak olsada güzel yapımlardı. Yalnız bu filmde kitaba bağlı kalmalılar diye düşünüyorum. O zaman güzel bir hikaye çıkar ortaya. Sabırsızlıkla bekleyeceğim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle The Matarese Circle filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve The Matarese Circle filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir