The Stone Merchant

The Stone MerchantIl mercante di pietre

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

The Stone Merchant
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 1.8 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (109 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Valerio, İslam köktencileri üzerine araştırmalar yapan genç bir profesördür. Yıllar evvel Somali'ye araştırma yapmak için gittiğinde İslamcı teröristlerin saldırısı sonucu ayaklarını kaybetmiştir.

Hayatını vücudunun bir parçasından yoksun bir şekilde devam ettirmeye çalışırken en büyük destekçisi eşi Leda'dır. Mutlu bir evlilik sürdürürlerken terör yeniden kapılarını çalacaktır. Leda'nın metro istasyonundaki saldırıdan sağ kurtulması sonucu, ikili tatile çıkmaya karar verirler. Fakat bu tatil, hem evlilikleri açısından hem de İslamcı teröristlerin bir kez daha hedefi olma açısından sonun başlangıcı olacaktır.

İtalyan yönetmen Renzo Martinelli'nin yönettiği film, Harvey Keitel ve F. Murray Abraham gibi oyuncularla dikkat çekiyor. Fakat filmin güncel olaylara, özellikle de İslamcı hareketlere ve doğu kültürlerine olan tek taraflı yaklaşımı ile çok fazla eleştiri aldığını da belirtelim. The Stone Merchant- Mercante di pietre, Il

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Kepaze bir film. İnanın filmi izlerken bir insan nasıl böyle yanlı ve acımasız bir film yapabilir diye insanlığınızdan utanıyorsunuz. İnsanlık için utanç verici bir film... 10/0

  • jane march'ı sevgili filminden çok beğeniyordum.yıllar sonra bir daha gördüm yüzünü ama böyle bir filmde olmamalıydı.saçma bir film.birde Türkiyede çekilmiş hemi? vay be!

  • Bu fimin Türkiyede çekilmesine izin vermek başlı başına bir skandaldır. Herkesi Kültür ve turizm bakanlığını ve diğer yetkilileri protesto etmeye davet ediyorum.Filme gelince gerçekle uzaktan yakından alakası olmayan tamamiyle Türkiye üzerinde oynanan oyunları bilinçaltımıza işlemeye çalışan bir film denemesi.Komplo teorilerinden hiç hoşlanmam ama böyle bir filmin başka bir açıklanma tarzı yok. Sadece Türkleri ve Müslümanlığı aşağılamaya çalışmışlar.

  • tam bir fiyaskoydu...0/10

  • Bu film tam bir sacmalik. Yani sadece tarafli olmasından bahsetmiyorum.Hadi onu bile bir nebze anlayabilirim.Ancak filmde hiç bir araştırmacılık yok, hiç bir senaryo yok, mantık yok, eylemlerin butunlugu yok! Güya taraflı,anti-musluman bir film cekiyorsun... Ve fonda çalan bir turku, ustelik Turkçe, ustelik turnalarla ilgili! Hey Allah'ım. Hayatimda izledigim en anlamsiz ve berbat film! Ve merak ediyorum neden her bir Allah'ın kulu kalkıp da bu filme itiraz etmedi, nasıl boyle bir sacmalık vizyonda gösterilebiliyor. Sanırım buna karşı bir şey yapmak lazım...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle The Stone Merchant filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve The Stone Merchant filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir