Titanik

Titanic

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Fragmanlar


Titanik
3 Boyutlu
13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir
Şiddet / Korku içerir
 • IMDB Puanı : -
 • Filmin Puanı : 9.2 /10  - filmin yorumlarını oku
 • Filmi Oyla :
   (6522 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Dünyanın hatırlamak istemediği türden felaketlerden olan "Titanik faciası", dev prodüksiyonların yönetmeni James Cameron tarafından çekilen görkemli bir film.

Teknolojinin son sürat ilerlediği bir dönemde, insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiç bir sorun olamayacağına inanmaya başlamışlardır. "Titanic" adlı dev transatlantik ise, insanlığın doğaya karşı gövde gösterisi gibidir. Bu "Düşler Gemisi" nin yolcuları arasında Avrupa'da bir kaç yıl geçirdikten sonra Amerika'ya dönmekte olan, Jack adlı genç bir ressam ile nişanlısı ve annesiyle Philadelphia'ya giden Rose adlı genç bir kız da vardır. İki genç, şans eseri tanışacak, aralarındaki sınıf farkına aldırmaksızın birbirlerine yakınlaşacaktır. Bu arada doğa insanoğlunun günden güne artan kibirine bir nokta koymayı planlamaktadır. Yola çıkılmasından dört buçuk gün sonra, 10 Nisan 1912'de, Titanic iki saat kırk dakika süren ve sulara gömülmesiyle son bulan, hazin olayların başlamasına neden olacak buz dağına çarpacaktır.

James Cameron'un, seyirciye bir zaman makinesiyle yolculuk ettiği hissini uyandırırcasına gerçeğe yakın filmi "Titanic", bugüne kadar yapılan en pahalı prodüksiyon ünvanına sahip. Tam 14 dalda Oscar adayı oldu ve "En İyi Film" dahil 11 ödül kazandı. Ben-Hur'un 11 ödüllük rekorunuda egale etmiş oldu.

GaleriYorumlar
 • Yolda yürürken, işe giderken, yemek yerken aklıma geldikçe burnumun direğini sızlatan tek film...evet bu Titanik, Allahım böyle bir film olamaz. Sinemayı iyi bilirim, gönlümün birincisi bu film. Rose Dawson, hep senin gibi biri karşıma çıksın hayaliyle avundum.

 • bütün filmini izledim ve çok güzeldi

 • Harikulade bir yapıt. Artık bu filmden sonra beyazperde de bir başka Titanic filminin çekileceğini pek zannetmiyorum. Tek kelime ile muhteşem...

 • Bence en güzel film TİTANİK

 • Benim favorilerimde hep en başta yer almış bir filmdir.bende her filmde ağlamam ama Titanic'te özellikle Jack'in öldüğü ve sulara gömüldüğü bölümde ağlamıştım.Kaç ere olursa olsun bıkmadan ve artık ezberlediğim halde sonunu merakla izlediğim bir film :)))))))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
tümü >>
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Titanik filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Titanik filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir