Trendeki Adam

The Man on the TrainL'homme du train

0 kişi izlemiş. | 0 kişi izlemek istiyor.

Henüz videosu bulunmamaktadır.

Trendeki Adam
  • IMDB Puanı : -
  • Filmin Puanı : 7.0 /10  - filmin yorumlarını oku
  • Filmi Oyla :
     (9 oy) sen de oy kullan!

 

Filmin Konusu

Esrarengiz bir yabancı, elinde sadece valizi olduğu halde, küçük bir şehirde trenden iner. Yüzünde bir yara izi olan bu adam, aspirin almak niyetiyle, kapanmak üzere olan bir eczaneye dalar. Burada karşısına çıkan emekli bir fransızca öğretmeni, onu bir bardak su içmek üzere evine davet eder.

Tüm zıtlıklarına rağmen bu ikili, birbirinden hoşlanacak ve her biri diğerinin hayatına özlem duyduğunu farkedecektir. İhtiyar bir maceracı olmayı özlerken, yolcu sükuneti aramaktadır.

Trendeki Adam - Homme du Train, Le

Galeri

Henüz fotosu bulunmamaktadır.


Yorumlar
  • Tanışmalarının merkezinde raslantı bulunan görünürde hiçbir ortak noktası olmayan buna ragmen hayatlarında büyük degişimlere yol açan iki kişinin dostlukları geliştikçe; mizah ve dostluk üzerine kurulan hikayede seyircideki etkisini arttırıyor.Bu görünürde sade filmdeki,dostluk ve kader bagı,özlem ve pişmanlık,tercihlerin yaşam üzerindeki degişimlerini bünyesinde eriten bu sevgi yüklü sürpriz sahnelerle süslü ve oyunculuk resitali sunan sıkı bir seyirlik.

  • Filmi akşam televizyonda seyretme fırsatı buldum ve türk sinema izleyicisi olarak birçok seyredilmesi gereken filmi ne yazık ki izleyemediğimizi anladım.Amerikan yapımlarının sinemayı tekeline alması yüzünden bir çok avrupa filmini izleme fırsatı bulamıyoruz.trendeki adam tüm sinemaseverler tarafından kesinlikle kaçırmaması gereken bir film izlediğim en güzel avrupa filmlerinden biri

  • ilk puan ilk yorum.bu filmi kaçırmış biçok beyazperdeci.belki daha birçoğu kaçıracak. kimbilir ne zaman keşfedilcek bu film. gayet güzel bi film. izlenilmesi gerekn bi avrupa filmi diyebilirim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Oyuncular ve ekip

tümü >>

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?
Mynet sinema kalitesiyle Trendeki Adam filmi hakkında bilgi alabilir, oyuncuları, konusu, yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca filmin yönetmeni, haberleri, afiş, fotoğrafları, seans ve Trendeki Adam filmi puanı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir